Skocz do zawartości

Proszę o interpretacje Sławomira


sovilo

Rekomendowane odpowiedzi

Śniłam o tym,że idę drogą gdzieś na mieści spotykam chłopaka wesołego,ma jasne kręcone włosy,okrągłą twarz,wysoki,wydaje mi się bardzo atrakcyjny(choć normalnie lubię brunetów).On mnie adoruje troszkę jakbyśmy mieli po 20 lat ja jestem tym zachwycona.

Po chwili on kieruje się do jakiegoś miejsca być może do sklepu idziemy tam po kamiennych szerokich schodach z koleżanką,śmiejemy się z tą koleżanką widzę dużo ludzi i jego jak spogląda zza jakiejś osoby kokietuje mnie nagle czuję taką wielką radość,że zaczynam podskakiwać po tych schodach podnosząc nogi tak jak w tańcu Zorby.

Widzę,że koleżanka jest zirytowana moim zachowaniem jednak mnie to nie interesuje.

Proszę o interpretację z góry serdecznie dziękuję

 

Strasznie jestem ciekawa czy poprawnie odczytuję swój sen.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ja to widzę tak:

Przypadkowe spotkanie, kogoś ale nie koniecznie mężczyzny (to moze być "zmyłka" a proawdopodobnie chodzi o osobę o jasnych, kręconych włosach lub o okrągłej twarzy). Spotkanie to wniesie do twojego życia dużo radości i zadowolenia, poczujesz się doceniona. Może to być zmiana pracy lub awans bo na towskazują kamienne schody ale co ważne twoje docenienie przez kogoś spowoduje zazdrość u twojej koleżanki. Sprawy mogą być związane z pracą ale nie muszą. Mam wrażenie że te wyróżnienie jest zaplanowane i wynika z obserwacji przez niego (ją) twojej osoby.

Opisz proszę jak ty widzisz ten sen.

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawe sama bym tego tak nie zinterpretowała miałam wrażenie,że sen niesie bardzo prostą interpretację,dlatego też wolałam Ciebie zapytać.

Ja myślałam,że w grę wchodzą uczucia,potrzebę adoracji i radości,czego mi brakuje.

Z całego serca dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę jeżeli będziesz to czytał to bardzo proszę zinterpretuj mój sen,który napisałam kilka dni wcześniej "Rybie łuski"strasznie dziwny sen i duże wrażenie po nim.

Z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...