Jump to content

powtarzjace sie sny-prosba o interpretacje

kasiaczarna
 Share

Recommended Posts

Cigale mam powtarzjace sie sny.

Chodze w slicznychwygodnych butach na obcasie,kupuje buty rozne, przymierzam ubrania, kupuje je-mile uczucie

Mam wosy na nogach, takie jak na glowie-czarne dugie , lsniace-wstydze sie tego.

Peno balkonw i drzwi wchodze, wychodze, przechodze przez nie, jedne sie paliy pieknym pomieniem.

Widze morze ,bekitne spokojne i przepiekne widoki.

Miejsca sa mi znajome , ale troche inne niz w zeczywistosci.

To przeplata mi sie caly czas.

W jednym snie prawie wszystkie takie symbole naraz.Sny wcale nie sa meczace , niekiedy bardzo mile.Trwa to od ok 2 miesiecy.Lubie spac i po poludniu, wiec nawet 2 razy dziennie to samo.

Jesli ktos mglby mi wyjasnic, byabym wdzieczna

Mam piekne buty na nogach, wygodne, jestem bardzo z nich zadowolona.Patrze przez wielkie okno w salonie u znajomych na przepiekny widok-morze,gory(mieszkamw pn Norwegii, wiec to sa widoki , ktore widze na co dzien).Morze jest blekite, spokojne odbija sie w nim sonce, szczyty gor pokryte sniegiem.Bajka.Mialam na nogach szpilki na obcasie, te szpilki zamieniy sie w kozaczki, tez na szpilce, wygodne i tez mi sie bardzo podobaly.Chcialam je zdjac, bo nie wypada z butach chodzic u kogos w mieszkaniu, ale patrze-maialm krotka spodniczke mini, wystaja mi z pod butow, wlosy, dlugie, czarne, lsniace , pomyslalam ze nie jedna nie powstydzila sie miec takich na glowie, ale mi bylo glupio.Nie chcialam zdjac tych butow i wyszlam od nich.Wlasciwe to w mieszkaniu nie bylo nikogo.Znalazlam sie w domu.Stoje przy lodowce-autentyczny widok.Chce otworzyc drzwi od niej, ale patrze obok drzwi od pokoju sa zamkniete i pala sie przepieknym ogniem.Stoje i nie moge oderwac od tego oczu.Nic nie robie, nie gasze go, nie panikuje.Ogien jest taki jak w ognisku.Stoje blisko , ale nie pazy mnie wcale -nawet mi sie to podobalo

Witam!

Sorki za lekkie opóźnienie.

Buty w snach to bardzo często symbol przygotowania się do zmian w życiu ( symbol drogi to życie zaś do każdej drogi potrzebne są nam wygodne buty). Patrzenie z okna to jest symbol horyzontów myślowych w twoim przypadku są jasne i przejrzyste tak jakbyś wiedziała dokąd zmierzasz i co chcesz osiągnąć. Te zmiany mogą być związane z jakąs stroną energetyczną lub uczuciową (to te morze) oraz duchową ( to właśnie te gory jako symbol zbliżenia się człowieka do sił wyższych). Śnieg na szczycie to racjonalen poglądy i chłodne przemyślenia. Włosy na nogach to ciekawy symbol moim zdaniem twoje sprawy w których mają zaistnieć zmiany mogą dotyczyć jakiegoś męskiego zajęcia albo czegoś podobnego co jest raczej przypisywane mężczyznom a to że są długie i zdrowe świadczy o tym że długo nosisz się z tą myślą. Dochodzimy do sceny finałowej to ta z lodówką i drzwiami. Moim zdaniem lodówka to racjonalność i chłodne podejście do tematu taki zimny rachunek za i przeciw a tobie się marzy inne wyjście spontaniczne, żywiołowe i to właśnie są te płonace drzwi - czyli masz dwie możliowści stać dalej przy "zimnych drzwiach" i rozkładać wszystko na czynniki pierwsze lub pójśc na żywioł i "spalić " za sobą mosty.

Pozdrawiam:

Sławomir

Edited by Slawomir
  • Like 1

Zgadza sie idealnie.Nie chce juz Cie zameczac opowiesciami co sie dzieje w moim zyciu, ale interpretacja świetna.Pozdrawiam serdecznie i bardzo, bardzo dziekuje