Skocz do zawartości

Zęby


malwinaskrok

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem przerażona, dzisiaj miałam koszmarny sen, mianowicie wyjęłam sobie dwa zęby trzonowe (czyste bez krwi) i ruszałam ledwo trzymającą się jednyką albo dwójką. Czytalam, że sny o zębach nie zwiastują nic dobrego.... Dodam, że zęby które straciłam we śnie dwa dni wcześniej miałam leczone w rzeczywistości (bardzo głębokie ujęte dopiero na zdjęciu ubytki), po za tym wczoraj wieczorem czytałam dużo o wybielaniu zębów,szukałam czegoś dla siebie i obejrzałam sporo zdjęć uzębienia. Może dlatego miałam ten wstrętny sen? Proszę o interpretację, czy zęby zawsze zwiastują śmierć lub chorobę? Dziękuję z góry, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy zęby zawsze zwiastują śmierć lub chorobę?

Zdecydowanie nie.

 

Dodam, że zęby które straciłam we śnie dwa dni wcześniej miałam leczone w rzeczywistości (bardzo głębokie ujęte dopiero na zdjęciu ubytki), po za tym wczoraj wieczorem czytałam dużo o wybielaniu zębów,szukałam czegoś dla siebie i obejrzałam sporo zdjęć uzębienia. Może dlatego miałam ten wstrętny sen?

Zdecydowanie tak.

 

Jeśli mimo wszystko rozpatrywać sen pod względem znaczeniowym to powiem tylko że :utrata zębów często w snach symbolizuje straty, nierzadko chodzi o straty materialne. Nie czułaś bólu, więc nie ma to związku z bolesnymi przeżyciami, wyjęłaś zęby sama, więc może chodzić o Twoje świadome działanie powiązane ze stratami materialnymi. Jeśli włączyć do tego zęby jako takie, a korzystałaś z leczenia w prywatnym gabinecie stomatologicznym, to może chodzić ściśle o koszty poniesione w związku z leczeniem, bądź o koszty które jesteś gotowa ponieść w związku z wybielaniem.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...