Jump to content

Zęby


malwinaskrok

Recommended Posts

Witam. Jestem przerażona, dzisiaj miałam koszmarny sen, mianowicie wyjęłam sobie dwa zęby trzonowe (czyste bez krwi) i ruszałam ledwo trzymającą się jednyką albo dwójką. Czytalam, że sny o zębach nie zwiastują nic dobrego.... Dodam, że zęby które straciłam we śnie dwa dni wcześniej miałam leczone w rzeczywistości (bardzo głębokie ujęte dopiero na zdjęciu ubytki), po za tym wczoraj wieczorem czytałam dużo o wybielaniu zębów,szukałam czegoś dla siebie i obejrzałam sporo zdjęć uzębienia. Może dlatego miałam ten wstrętny sen? Proszę o interpretację, czy zęby zawsze zwiastują śmierć lub chorobę? Dziękuję z góry, pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

czy zęby zawsze zwiastują śmierć lub chorobę?

Zdecydowanie nie.

 

Dodam, że zęby które straciłam we śnie dwa dni wcześniej miałam leczone w rzeczywistości (bardzo głębokie ujęte dopiero na zdjęciu ubytki), po za tym wczoraj wieczorem czytałam dużo o wybielaniu zębów,szukałam czegoś dla siebie i obejrzałam sporo zdjęć uzębienia. Może dlatego miałam ten wstrętny sen?

Zdecydowanie tak.

 

Jeśli mimo wszystko rozpatrywać sen pod względem znaczeniowym to powiem tylko że :utrata zębów często w snach symbolizuje straty, nierzadko chodzi o straty materialne. Nie czułaś bólu, więc nie ma to związku z bolesnymi przeżyciami, wyjęłaś zęby sama, więc może chodzić o Twoje świadome działanie powiązane ze stratami materialnymi. Jeśli włączyć do tego zęby jako takie, a korzystałaś z leczenia w prywatnym gabinecie stomatologicznym, to może chodzić ściśle o koszty poniesione w związku z leczeniem, bądź o koszty które jesteś gotowa ponieść w związku z wybielaniem.

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...