Jump to content

interpretacja


miracle*

Recommended Posts

Witam,

 

Dla dat

27.02.1984

14.07.1968

 

Jesteście związkiem karmicznym, a Wasza wspólna karma to wibracja 9/27, która polega głównie na zbieraniu wspólnych doświadczeń, dawaniu sobie wsparcia duchowego. Jest to relacja, która pozwala się rozwijać duchowo poprzez wzajemną dobroć albo w negatywnie poprzez wzajemne przez smutek, cierpienie. Osoba pierwsza ma za zadnie pomóc drugiej w jej rozwoju duchowym.

27/9 Wielka moc duchowa - osiągnięta poprzez rozwijanie duchowej drogi samodoskonalenia, aktywność umysłową i wyobraźnię wraz ze świadomością powołania do pracy dla ludzkości. płodna wyobraźnia i twórcza inteligencja. Posiadanie dużej rodziny. Służymy innym sięgając głównie do źródła ducha i umysłu. Choć z opóźnieniem, możemy zdobyć sławę i uznanie, pod warunkiem, że pracujemy dla dobra ludzkości. Niestety, czyni nas to zwykle trudnymi we współżyciu...Posiadamy trafność sądu, zmysł sprawiedliwości i mądrość. Dążymy do harmonii i staramy się pomóc innym w ich potrzebach duchowych, fizycznych i intelektualnych. Podróże zagraniczne nam sprzyjają, przedsięwzięcia się udają, ale musimy być wytrwali. Jest to liczba obowiązku duchowego, dharmy w tradycji hinduskiej. Jeśli wibrujemy negatywnie, liczba ta spowoduje niezdecydowanie, chaos myślowy, nieumiejętność wyboru drogi życiowej, nietolerancję wobec niedoskonałości otoczenia. Jest jednak jeden warunek realizacji jej potencjału – bycie w związku i wspólne z partnerem dążenie do realizacji wspólnego celu z zachowaniem niezależności wkładu własnej pracy; ponieważ kiedy powstawała ta energia, jej posiadacz dbał tylko i wyłącznie o swój własny rozwój, indywidualnie, nie uczył się przy tym współpracy – stąd silna potrzeba przy tej energii stworzenia związku, który jest jednocześnie kluczem do jej realizacji.

 

Dla dat:

27.02.1984

18.07.1983

 

Również relacja karmiczna i pisana Wam karmiczna miłość 7/16, bywa ona trudna, przynosi wielką radość, ale i czasem cierpienie. Zerknę co tam akurat u was możliwe.

Sporo początkowych trudności w tej relacji, ale i wielka romantyczna miłość, jeśli się przezwycięży przeciwności możliwe szczęśliwe małżeństwo :)

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję. Tchnie nadzieją i dobrą wizją, zobaczymy co przyniesie rzeczywistość, bo niestety z moim charakterem wciąż kręce się w kółko i nie pozwalam rozkwitnąć czemuś dobremu...

Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...