Jump to content

latanie z lotnią

donia676
 Share

Recommended Posts

trzy razy pod rząd śniłam się że latam z lotnią. nie taką typową, którą widzi się często na niebie przez lato, z wszystkimi zabezpieczeniami. była podobna do latawca, a raczej do układu skrzydeł i ogona ptaka, tzn. jak jest kij to z przodu były większe skrzydła takie rozkładane (nie ptasie, nawet nie podobne do nich, raczej do połowy okręgu) a z tyłu coś na kształt ptasiego ogona, też rozkładany. śniło mi się że latam w nocy nad moją miejscowością, omijając przeszkody, wznosząc się i opadając (czyli technika latania podobna do ptasiej).leciałam w takiej pozycji że ciało było pod latawcem tzn. głowa była pod większą częścią skrzydła a nogi pod mniejszą ( spróbuj sobie wyobrazic puszczanie latawca, tyle że większego, pod którym długością dorównuje człowiekowi. chyba przed czymś uciekałam, a po skończonym locie wylądowałam swobodnie na ziemi. wie ktoś co to może znaczyć, bo nie jest to typowy sen opisywany w sennikach a na necie nie znalazłam nic podobnego.

i nie dziwić się że podałam tyle szczegółów, śniło mi się to 3 razy i za każdym razem to samo

Edited by donia676
dodanie szczegółów

Gdy ja śniłem o lataniu zawsze dokonywałem czegoś wzniosłego.

To, że ktoś Cię goni jest normalne. Ludzie łapią za nogi marzycieli.

To, że lotnia jest podobna do ptaka i lądowanie w nowym terenie może oznaczać zmiany życiowe.

Pozdrawiam,