Skocz do zawartości

Koniec świata


Duiwel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dzisiejszą noc przerwał mi sen, który zerwał mnie z łóżka na równe nogi. Nie był nie wiadomo jak przerażający, ale sama wizja, że motywem przewodnim był koniec świata, trochę mnie zaniepokoiła.

Chodziło mniej więcej o to, że w środku, zupełnie normalnego dnia do ludzi zaczęły docierać informacje, że świat się kończy i zostało parę godzin życia ludzkości. Jedni w to wierzyli, drudzy nie... W każdym razie, gdy już do większości dotarł fakt, że to nie żart wszyscy zebrali się w jakiejś dużej sali... Ja, nie wiedząc do końca jak wykorzystać ostatnie chwile życia, poszłam do domu. Po rozmowie z rodzicami na temat możliwych schronów, usiadłam przy swoim biurku i zaczęłam myśleć... Do końca świata zostało jakieś 30 minut a ja nadal nie wiedziałam co zrobić i jak je wykorzystać... Nagle przypomniałam sobie o chłopaku, który podoba mi się od wielu lat, ale niestety tego nie wie... (i znając życie pewnie się nie dowie, bo niedługo kończę szkołę i każde z nas idzie w inną stronę, ale...) Zdecydowałam się, że mu o tym powiem. Wzięłam kartkę A4 i napisał na niej po prostu "Kocham Cię!", wsadziłam do koperty i postanowiłam mu ją wręczyć... Czas nieubłaganie płynął, a mi zostało około 5 minut życia... Pobiegłam więc do tej wielkiej hali, gdzie znajdowała się większość znanych mi ludzi... Biegałam po tej hali, pytałam ludzi czy może widzieli tego chłopaka, ale nikt nic nie wiedział... zostały 2 minuty... Ja nadal nie mogłam go znaleźć, ze łzami w oczach prosiłam ludzi, żeby pomogli mi go znaleźć, ale nikt nie chciał... W końcu gdy do wybuchu zostało kilkanaście sekund, znalazłam go! Wręczyłam kartkę i powiedziałam, że jest mi bardzo przykro, że już nic nie będziemy mogli zrobić z tym uczuciem i że bardzo go kocham od paru już lat... że jest mi głupio, że nic wcześniej nie powiedziałam, ale bałam się jego reakcji. Zdążyłam jedynie zobaczyć jego bardzo zaskoczony wyraz twarzy. Czułam... (to dziwne, wiem...) jak mijają sekundy... Wtuliłam się w niego i w momencie gdy świat miał się skończyć... obudziłam się ;P Nie wiem... może ktoś mógłby mi pomóc zastanowić się co może to znaczyć...?? Dziękuję z góry. ;*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...