Jump to content

Babcia

Anka Tomaszewska
 Share

Recommended Posts

mam jeden dziwny sen..

śni mi się że moja mama ma wylew..mimo to że jest zdrową osobą..

i w tym samym śnie pojawia się moja zmarła babcia, która każe mi wejść na górne piętro jakiegoś domu, a tam wybrać zielone drzwi za którymi stoi biała wana...i wyraźnie mówi wybierz zielone drzwi i białą wannę, nie zieloną...

Witam!

Obie cześci snu są o tym samym. Jedna ta twoja jest bardziej prcyzyjna, druga ta z babcią wskazuje co powinnaś zrobić. Jeżeli odniesiemy dom do symbolu naszego wnętrza to górne pietro to jest poprostu głowa. Gorzej jest z tymi drzwiami i wanną przekaz jest trochę zagmatwany - drzwi to rozwiązanie problemu np: badania lekarskie (jeżeli mama sie leczy sprawdź czy u jej lekarza występują takie drzwi, czy używa tabletek z zielonego opakowania,lub coś takiego - tu musisz pokombinować). Wanna to miejsce gdzie zmywamy swoje brudy a w snach ma symbol oczyszczenia energetycznego. I tak się teraz zastanowiłem że jeżeli chodzi o złożenie tych dwoch symboli może to oznaczać również to że mamie potrzebny jest urlop - zielone drzwi wyjazd do natury, wanna - oczyszczenie, wypoczynek.

Ale napewno bagatelizować tego snu nie można i ja bym twoją mamę wysłał na badania lekarskie z dużym naciskiem na choroby związane z ciśnieniem krwi tak na wszelki wypadek.

Pozdrawiam:

Sławomir

• Like 1