Jump to content

Spowolnione tempo, "teleportacja"


wojciechxtrice

Recommended Posts

Nie pamiętam wszystkiego z mojego snu, ale zapadło mi w pamięci parę jego wątków:

1. Poruszałem się w bardzo spowolnionym tempie. Wszystko funkcjonowało normalnie tylko ja byłem jakiś spowolniony. Postawienie jednego kroku trwało dość długo, zacząłem wtedy myśleć, że ktoś mnie czymś odurzył. W takim tempie przechodziłem wzdłuż wielu połączonych ze sobą domów (takich jakby kamienic, takie jak w Holandii można zobaczyć), przed nimi stali ich mieszkańcy (ich widok nasuwał mi na myśl takie "czarne getta") i nie zbyt przyjaźnie na mnie patrzyli. Czułem się bardzo nie swój i zestresowany, ale wiedziałem także, że nic mi nie zrobią. Przechodząc koło nich wszyscy stali po mojej prawej stronie (nie rozmawiali ze sobą ani nic, tylko się na mnie patrzyli) a tuż obok po lewej ciągnęło się metalowe ogrodzenie/siatka. Pamiętam tą całą drogę, a gdy doszedłem do końca (tych ludzi i domów) nie wiem co się dalej stało.

2. Pamiętam też, że było coś takiego, że nie miałem panowania nad swoim ciałem, lecz nie znam żadnych szczegółów i nie pamiętam tego nawet wizualnie. Po prostu wiem, że coś takiego było.

3. Byłem też w Holandii, szedłem przez park ze swoją dziewczyną (w rzeczywistości zerwaliśmy ze sobą w ten dzień co miałem ten sen). Kierowałem się chyba do Coffee shopu po skręta. Nagle przez chwile nie mogłem ogarnąć co się stało, ale stwierdziłem, że jestem w Polsce i zacząłem krzyczeć na tą dziewczynę, że ona coś zrobiła, że dopiero byłem w Holandii itp., ale ona twierdziła, że nie wie o czym mówię.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...