Skocz do zawartości

Wieżowce, Dziewczyna , Walka ,Upadek


Kimimaro

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż ostatnio miałem dość dziwny sen. Byłem na jakimś drapaczu chmur , i przeskakiwalem z jednego na drugi walcząc z jakimś kolesiem i wygrałem z nim (może to ma odzwierciedlenie w tym że cwicze sztuki walki?) po tej walce zacząłem rozmawiać że swoja byłą , z którą do dziś gadam starając się żeby wróciła do mnie. w sumie to do wczoraj, bo wczoraj zdecydowałem że juz nic nie będę robił . no i właśnie po tej rozmowie z nią , krótką rozmową , przyszedł następny koleś który chcial walczyć, rozstawił takie pudełeczko które porusza dziwnym jakimś laserem (?) poziomo. ten koleś powiedział ze poczeka na to żebym ją zabrał gdzies w bezpieczne miejsce, no i musialem przeskoczyc duuuużą odległość na następny dachowiec (one naprawde były ogromne), żeby uratować dziewczynę od tego lasera . i w trakcie kiedy ona tam stała a ja sie wdrapywałem do niej , to zaczeła mi mówić wiele wiele rzeczy które ją bolały przed rozstaniem (m.in. powód dla którego juz nie wytrzymała ze mna.) , ten koleś sie wkurzył ze go olewamy , i włączył lasery , ja krzyknąłem do niej ze postaram sie być lepszy etc etc , ale jak zauważyłem te lasery to zasłoniłem ją. i oczywiście ja oberwałem. po tym rozstawilem przed nią swoje pudełeczko które tez poziomo wydobywało laser , ustawiłem je żeby chroniło dziewczyne (niestety po tym jak pzreskoczyłem tam gdzie koleś stał , zauważyłem ze ja ten laser nie chroni.) więc do niej wróciłem , zabierając ją na wyzsze , wyższe konstegnacje , z czego zauważyłem miejsce gdzie będzie bezpieczna. więc na full szybkości zacząłem przeskakiwać na dolne wieżowce , niestety co jakiś czas potykając sie i na końcowej fazie udało mi się tylko ją "dostarczyć" do tego miejsca ja , trzymając sie jedna ręką krawędzi , patrząc na nią , pusciłem od wybuchu przez tego kolesia . i zacząłem spadać , rozglądając sie za jakimś budynkiem który mógłby mnie uratować chwyciłem sie najnizszego wieżowca , i patrzyłem na nią , ona chyba wyciągała do mnie rękę (nie jestem pewny może juz mi sie tylko tak miesza.) a ja próbowałem tam doskoczyć lecz to było za wysoko.

 

Mógłby mi ktoś przybliżyc co dany sen mógłby znaczyc? czy to taki sen jak kazdy inny czy jednak ma cos na rzeczy? bo ostatnio ciagle sni mi sie była w różnych sytuacjach ( jak wraca do mnie, czy smsuje ze chce wrocic , czy jak nie chce wracac ) tak z 10x miałem znią ostatnio różnych snów.

Edytowane przez Kimimaro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...