Jump to content

Prośba o określenie karmy


moncia_07

Recommended Posts

Witam cieplutko,

Bardzo proszę o obliczenie i interpretację karmy;) Z góry będę niezmiernie wdzięczna:}

Ja: 15.03.1986 On: 16.05.1980

 

Pozdrawiam cieplutko

Link to comment
Share on other sites

Witam :)

 

Jest. Suma waszych Dróg Życia to 9: Ty jestes 6/33, a Pan 3.

 

Jako całość tworzycie, co prawda całość, ale jesteście też potrzebni światu. Wasz wkład przejawi się w tym, co uda wam się wypracować wspólnie, dla innych. Związek ten uczy ponadto jak połączyć marzenia, ideały z przyziemną stroną życia. Dużo czasu spędzicie razem, przegadacie wiele godzin, nawiążecie kontakty a wszystko po to, aby lepiej zrozumieć samych siebie, ludzi i świat.

Liczba 9 zapowiada głębokie przeżycia uczuciowe. Sprzyja ponadto stabilizacji.

Jednak wchodząc w tę relację musicie być pewni, co do swoich uczuć i oczekiwań, bowiem błędy w ocenie sytuacji czy skłonność do oszukiwania samych siebie są również udziałem tej wibracji.

Przygotujcie się na lawinę uczuć, wyznań, ale i na pewną nerwowość a czasem i konflikty rodzinne.

 

Lekcją tego związku może być nauka przystosowania się do otoczenia czy odkrycia swojego powołania, zobaczenia siebie przez pryzmat partnera i waszego związku. Pewne zagrożenia mogą wynikać z trudności z zaangażowaniem się, z czego wynikają napięcia uczuciowe.

Otwórzcie się na swojego partnera, on też ma wątpliwości, obawy, marzenia, wyobrażenia waszego związku. Poznaj go, jego jasną i ciemną stronę i pokochaj go bezwarunkowo.

Kluczem niech będzie akceptacja, nie dopasowywanie do swojej wizji nie zmienianie na siłę a przyjęcie do swojego serca takim, jakim jest, bo to „cały” człowiek jest darem dla ciebie a ty dla niego!

 

Osoby powiązane tym rodzajem energii, poszerzają swoje horyzonty myślenia, uwalniają od ograniczeń i uzależnień. Jeśli tego nie zrobią, to mogą się wzajemnie zniszczyć, ograniczać.

 

Jeżeli suma dróg życia dwóch osób jest np. wibracją 9, to już wiemy, że to związek, który jest lekcją dla obojga partnerów, że jest to związek, w którym partnerzy jakby trwając będą musieli wykazać się w pewnym sensie dużą dojrzałością emocjonalną, dużą odpowiedzialnością, ktoś będzie musiał ponieść koszt tego związku po to, żeby on się nie rozpadł i wtedy również szuka się w układzie piramidy życia wibracji np. odpowiadających za silną koncentrację rodzinną. Ty jestes szosteczka, wiec najparwdopodobniej bedziesz musiala zmierzyc sie z jej utrzymaniem, bedziesz do tego dazyc.

 

W tej chwili byc moze jest Wam trudno (Pan jest pod wpływem 7/16 i od 2013 r. bedzie w podwojnym - Cykl Produktywny i 2 Punkt Zwrotny beda sie pokrywac). Ale jak wiadomo, zwiakzi latwe nie sa, kamriczne tym bardziej. Ja bym powiedziala, ze 9 to takie kłody pod nogi, ale jak już taki zwiazek zostanie sformalizowany, to na wieki wieków ;) Na poziomie Dróż Życia jestescie kompatybilni, więc moim zdaniem, mozecie sie dogadac. Ale błagam, pamietajcie, a zwl. Pan, o rozmowie, kompromisach, umiejtenosci sluchania... Pan tutaj ma to szczegolnie do przerobienia... Wiec nastepnym razem, kiedy szykuje sie kłotnia, dajcie sobie szanse na spokojne, o ile to mozliwe, wyjasnienia... karmy nie na sie przeskoczyc, trzeba nad nia pracowac - tylko wtedy moze byc lepiej.

 

 

Pozdrawiam,

Maddie

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję!!

To jest to co ja zawsze próbowałam zrozumieć, że nasze daty urodzenia tyle potrafią o nas powiedzieć. Wierzę w to, ale jest to takie tajemnicze;) Jak czytam ten opis to jest to obraz naszego związku. Jesteś wspaniała!!

Ja wiem, że jest to miejsce w którym pytamy się o związki. I z góry przepraszam, ale muszę się zapytać;) Bo jest prawdą, że teraz właśni w tym momencie mamy bardzo pod górkę, na każdym poziomie. I czy dlatego, że jest pod wpływem 7/16 nie może znaleźć wymarzonej pracy? Czy ta górka ;p jest już wpisana w nasz związek??

 

Bardzo dziękuję za wszystko!!

Link to comment
Share on other sites

:)

 

7/16 to karma miłości, więc na pewno nie będzie beztrosko... Karma ta niesie za soba lekcję zrozumienia istoty rzeczy związku, istoty rzeczy uczuć, istoty miłości. Pan będzie napotykać w tym okresie takie sytaucje, które będą tworzyć możliwości rozwijania czegoś, co można nazwać delikatną, subtelną więzią, jaka tylko i wyłącznie potrafi zagłuszyć glos wszechogarniającego ego: a więc mogą to być problemy z pracą, jego czeste wyjazdy, brak czasu, nadgodziny itp., które przekładają się bezposrednio na związek... Możliwe są też u niego podróże w latach 2013-2022. Bardzi często nastepuje tutaj kolizja miedzy rodzina a kariera, partnerzy sa oddaleni odlegloscia.

 

16 niesie ze sobą informację, ze nalezy zwrocic szcegolna uwage na zwiazki, aby związki tworzyć w oparciu o głębię miłości i nadanie szczególnych praw miłości w naszym życiu. Pan powinien ustalic priorytety, nie w oparciu o sowje cele, swoje dazenia, ale o milosc do drugiej osoby. Jest to trudna lekcja miłości. Jeśli napotykacie na problem, to pamietajcie, ze nerwy tutaj nie pomoga, trzeba zaakceptowac dany stan rzeczy - to jest zadanie zwl. dla Pana. Obwinianie, wymaganie od partnera czegos, stawianie warunkow - nic nie da. Trzeba z czegos zrezygnowac, dac upost swojemu ego, na rzecz milosci. Naparwde nie nalezy podejmowac pochopnych decyzji.

 

16 to są zakrety w zwiazkach, które trzeba razem przejsc. Pan nie ma teraz latwo, Ty tez nie...ale wiecznie to trwac nie bedzie. Jesli zrozumiecie karme, uzbroicie się w cierpliwosc, w sczczerosc wobec siebie, bedzie latwiej ten okres przetrwać.

 

Maddie

Edited by maddie88
Link to comment
Share on other sites

7/16 to nie jest karma miłości.

 

Poniżej podaję prawidłowe oznakowanie.

 

13 - Karma Pracy

14 - Karma Wolności

16 - Karma Związków

19 - Karma Władzy

26 - Karma Miłości

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Prosze o interpretacje On 25.10.1977 Ja 01.03.1981 bo niewiem jak to interpretować nie jest to związek karmiczny ale jaki jak na przyszłosć

dlaczego my razem tak sie rozumiemy tak bez słów

 

dziękuje

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...