Jump to content

Proszę o interpretacje snu


Alishia
 Share

Recommended Posts

Witam,

 

wiem ze co noc coś mi się śni ale nie zawsze te sny pamiętam. Dzisiejszej nocy sen byl dziwny i nie daje mi spokoju: widzialam ścianę w tapetę z mojego pokoju koloru pomarańczowego, na rurce od kaloryferów stało radio z wysoko wyciągniętym drutem jako antena i wpitym w ściane tak aby przechodzilo na zewnątrz.Pózniej widziałam tylko talerz bełen zupy grzybowej. Jadłam ją z wielkim smakiem, ogladając pokoleji grzyby które się w zupie znajdują. Odróżniłam maślaki, prawdziwki i kurki. Zupa była ciemno brązowa ale smaczna. Mimo wszystko czuję wewnętrzny niepokój.

Proszę o interpretację.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Antena oznacza, że trzeba zwrócić uwagę na wiadomości, które nadejdą na najbliższym czasie. Istnieje ryzyko przegapienia ważnych informacji, które mogą mieć wpływ na Twoje życie. Ściana to symbol ograniczenia, odcięcia, przeszkody. Ogranicza możliwości, ale daje bezpieczeństwo. Znajoma tapeta podpowiada, że ograniczenie jest dla Ciebie dobrze znane, może sama tworzysz tę barierę. Antena przebijająca ścianę wskazuje, że te wiadomości mogą do ciebie dotrzeć, ale muszą pokonać przeszkodę albo ominąć te symboliczne ściany, którymi sama obudowujesz.

Grzybowa zupa to ciekawy symbol. Z jednej strony sama zupa jest pomyślną wróżbą na przyszłość, z drugiej - grzyby mają różne znaczenia. Ce****e je szybki wzrost, więc są oznaką witalności, ale też oznaczają coś tajemniczego, ukrytego, szczególnego. Kolor brązowy jest naturalny dla grzybowej zupy i jest pomyślnym znakiem (kolorem związanym z naturą), choć oznacza też potrzebę odpoczynku. Niepokój ma przewrotne znaczenie i oznacza... pomyślność, uspokojenie, wytłuczenie czegoś, co od dawna Cię męczyło.

Reasumując, nadejdą dobre wiadomości. Wyjaśni się sprawa dotąd nie wyjaśniona, tajemnicza. Sprowadzi to spokój i harmonię. Nie odcinaj się od wiadomości.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...