Jump to content

Lis


David Gotei

Recommended Posts

Witam. Śniło mi się dzisiaj że u mojego boku w łóżku coś leży. Poczułem ugniatanie. Ręką próbowałem sprawdzić co to jest, było włochate. Z początku myślałem że to mój pies, ale gdy się obróciłem okazało się że to rudy lis średniej wielkości. Łasił się do mnie i pozwalał głaskać. Jego sierść była bardzo zadbana a oczy miał czarno-żółte. Gdy wszedł do pokoju mój brat, lis podniósł się i chciał zaatakować. Musiałem go uspokajać. Gdy brat z pokoju wyszedł, obudziłem się.

Link to comment
Share on other sites

Pojawienie się brata sugeruje, że jest to refleksyjny sen o sobie. Atak lisa wskazuje na niezbezpieczeństwo ze strony wroga (fałszywego przyjaciela lub współpracownika) lub niebezpieczeństwo, na które sami się narazimy, porywając się na coś ryzykownego. Być może źle nastawiona do Ciebie osoba wykorzysta Twój aktualny bezruch, odpoczynek dla przechytrzenia Cię i wykorzystania dla własnych celów.

Możliwa jest także całkiem inna interpretacja tego snu. Lis i łóżko łączy wspólne odniesienie do namiętności i seksualności, przy czym lis oznacza negatywne, niebezpieczne żądze, których lepiej byłoby uniknąć. Atak lisa oznacza zagrożenie ze strony tych żądz; ostrzeżenie przed ich realizacją. Musisz rozważyć, która interpretacja lepiej pasuje do Twojej aktualnej życiowej sytuacji.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...