Skocz do zawartości

Czy mogło mi się to śnic? Czy mi się przypomniało? POMOCY! erotyczny sen


paulinsien

Rekomendowane odpowiedzi

Od 5 lat mam chłopaka, około miesiąc temu dośc mocno się pokłóciliśmy.

Poszłam więc na imprezę z koleżanką i dwoma chłopakami.

Jeden na prawdę mi się podobał i myślałam sobie jakby to z nim było.. Miałam nawet na niego niemałą ochotę.. Ale byłam świadoma, że mam swojego chłopaka, kocham Go.

Niestety przesadziłam z alkoholem.

Rano obudziłam się obok swojego kolegi a dalej obok niego leżała moja koleżanka. Drugi chłopak leżał na innym łóżku.

Po przebudzeniu byłam pewna, że nic złego nie zrobiłam, upiłam się i poszłam spac.

Przez parę dni cały czas o Nim myślałam i nawet marzyłam sobie o Nim.

Po kilku dniach (ok4-5) coś mi się przyśniło z nim związane.. Ale rano w pośpiechu nie miałam czasu o tym myślec..

Po południu coś zaczęło mi się przypominac.. I teraz nie wiem czy właśnie ten sen czy to co na prawdę się wydarzyło na imprezie! Dodam, że przez te 4 dni po imprezie nie miałam jakich kolwiek zastrzeżeń do tego czy coś mogło się wydarzyc, wiem, że bardzo mocno się upiłam, ale nie było nawet przebłysków tego, że mogłam cokolwiek zrobic z jakimś chłopakiem..

No i tak mi się zaczęło przypominac... Baaardzo szczegółowo... CZY TO MOŻLIWE, ŻE KILKA DNI PO IMPREZIE WYŚNIŁA MI SIĘ TA IMPREZA Z TYMI SAMYMI LUDŹMI, W TYM SAMYM MIEJSCU I Z PODOBNYMI SYTUACJAMI??? Przypomniało mi się, że byłam w toalecie z jednym z tych chłopaków, właśnie z tym który mi się podobał i o którym myślałam, pamiętam, że doszło między nami do seksu oralnego właśnie w toalecie, po tym jak żadne znas nie mogło znaleźc prezerwatywy... pamiętam jak z nim wyszłam z pokoju, jak to zrobiłam i jak wróciłam i położyłam się spac (w takim samym ustawieniu jak na prawdę obudziłam się na tej imprezie)! Czy to możliwe, że od tego myślenia o nim przyśniła mi się ta sama impreza z tymi samymi szczegółami??? zy mogło byc tak dlatego, że podświadomie może i chciałam żeby tak było?

Wiem że równie dobrze mogło mi się to przupomniec co się wydarzyło, ale czy jest możliwośc ze to był tylko sen który mi się przypomniał po paru godznach?????

Mam straszne wyrzuty wobec mojego chłopaka, przytulając go płaczę pokryjomu... ne wiem co mam robic.. pomóżcie!

Dziwne było, że ten sen był strasznie szczegółowy.. Pamiętam każde słowo i w ogóle każdą myśl moją w tamtym momencie, że wydaje mi się iż to na prawdę się wydarzyło!

Ale z drugiej str zawsze gdy urwał mi się film, to później rano miałam chociażby jakieś przebłyski tego, że gdzieś byłam, coś robiłam, a mimo to praktycznie nigdy nie udało mi się dokładnie tych zdarzeń przypomnie...

A tu po kilku dniach nagle pamiętam wszystko ze szczegółami, gdzie po wstaniu na tej imprezie i przez 3-4 kolejne dni nawet nic takiego nie podejrzewałam...

Dziwne, że w tym śnie miałam chyba nawet tą samą torebkę co na tej imprezie!

CZY TO JEST MOŻLIWE, ŻEBY MI SIĘ PO PROSTU PRZYŚNIŁO TO CO TAM BYŁO Z JEDNĄ DODATKOWĄ SYTUACJĄ EROTYCZNĄ????????? pamięttam nawet, że w trakcie robienia tego myślałam o swoim chłopaku,że już nigdy nie będziemy razem i że zaczynam nowe życie.. MOGŁO MI SIĘ TO TYLKO PRZYŚNIC???????:pytajnik::pytajnik::pytajnik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ten kolega dał ci coś?

Dziwne jest to,że masz chłopaka i myślisz o innym. Może już go nie kochasz tylko masz względem niego jakieś zobowiązania byliście 5lat ze sobą więc coś was łączy ale czy to jest miłość czy złudzenie.

Zastanów się nad tym,bo może ten niby sen to dmuchająca nuda w waszym związku i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paulinsien.... aua! Musiałaś tak ze szczegółami to pisać -_-

A co do "snu", to trudno mi w sumie coś powiedzieć, ja mam bardzo często tak,że nie wiem czy to mi się śniło, czy naprawdę coś się wydarzyło haha :D Tyle, że u mnie nie wiąże się to z alkoholem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo, ja bym próbował "po cichu" ustalić jak było naprawdę, podopytywać się dyskretnie przyjaciół, ale nic nie sugerować, żeby Cię nie zaczęli wkręcać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest możliwe :) Ale trudno sobie przypomnieć sen ze wszystkimi najmniejszymi szczegółami..

 

Tak wiem, chociaż ostatnio po tym zdarzeniu kiedy cały czas o tym myślę to co noc śnią mi się rzeczy z tym związane, ten chłopak i w ogóle i sny te również są szczegółowe no ale nie aż tak...

A tak poza tym, to kiedy przesadzę z alkoholem, to również jest mi bardzo ciężko sobie przypomniec jakiekolwiek szczegóły! Praktycznie nigdy mi się nie przypomina wszystko, tylko ewentualnie jakieś urywki, to co znajomi przypomną itp.

Ahaa, gdzieś na innym forum wyczytałam, że sny erotyczne są bardzo realistyczne i można nawet pamiętac smak czy zapach...

Edytowane przez paulinsien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ten kolega dał ci coś?

Dziwne jest to,że masz chłopaka i myślisz o innym. Może już go nie kochasz tylko masz względem niego jakieś zobowiązania byliście 5lat ze sobą więc coś was łączy ale czy to jest miłość czy złudzenie.

Zastanów się nad tym,bo może ten niby sen to dmuchająca nuda w waszym związku i tyle

 

Nie, nie wydaje mi się, że mógły mi cokolwiek dac.. Wiem, że po prostu bardzo się upiłam..

A to, że myślałam o innym, jest spowodowane tym, że ostatnio w moim związku strasznie się nie układa, mamy tzw kryzys i po prostu czasem sobie myślę, że może lepiej by było gdyyśmy razem nie byli..

Ale tak na prawdę dałabym wszystko, żeby znów wróciły miłe chwile, oddałabym życie za swojego faceta, więc na pewno nie jest tak, że go nie kocham..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paulinsien.... aua! Musiałaś tak ze szczegółami to pisać -_-

A co do "snu", to trudno mi w sumie coś powiedzieć, ja mam bardzo często tak,że nie wiem czy to mi się śniło, czy naprawdę coś się wydarzyło haha :D Tyle, że u mnie nie wiąże się to z alkoholem.

 

Ahh przepraszam bardzo, jeżeli kogoś zgorszyłam, ale na prawdę chciałam to jak najdokładniej wam przedstawic..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo, ja bym próbował "po cichu" ustalić jak było naprawdę, podopytywać się dyskretnie przyjaciół, ale nic nie sugerować, żeby Cię nie zaczęli wkręcać :)

 

Oczywiście, że próbuję.. Tyle tylko, że te osoby z którymi byłam na imprezie wcale nie są moimi bliskimi przyjaciółmi... ;/

Pytałam koleżanki, która tam była ze mną.. Ona twierdzi że "nic złego się nie wydarzyło i nie mam czym się przejmowac", tyle tylko, że nie do końca jej ufam.. Ona później była z tym właśnie chłopakiem i myślę, że gdy On wytrzeźwiał, to mógł ją poprosic o to by nikomu nie mówiła, a skoro ja nie pamiętam to nawet mi... Z tego powodu, że gdyby mój chłopak się o tym dowiedział to by go po prostu zabił..;/ A jest ona osobą, która ma więcej kolegów niż koleżanek i myślę, że jakby mu obiecała to nie piśnie mi słówka..

Drugi chłopak.. hmm.. jego praktycznie w ogóle nie znam, ale myślę, że gdybym go spotkała to mógłby mi powiedziec.. Tyle, że na pewno to prędko nie będzie heh, a przecież nie spotkam się z nim tylko po to aby o to zapytac..

No i zostaje ten chłopak z którym była ta właśnie sytuacja.. Na razie próbuję dowiedziec się przez jego dobrego kolegę, któremu mówi o wszystkich swoich wybrykach, ale gdy ten zadzwonił do niego to tamten zaprzeczył...

Zostaje opcja rozmowy na żywo między tymi dwoma chłopakami, ale aby wszystko wyszło jak należy to musi to byc spotkanie przypadkowe więc też trochę poczekam....

Aaahaa no i obok w pokoju było jeszcze dwóch chłopaków, którzy mogliby również o tym wiedziec, no ale tutaj już żadnego dojścia nie widzę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to, że myślałam o innym, jest spowodowane tym, że ostatnio w moim związku strasznie się nie układa, mamy tzw kryzys i po prostu czasem sobie myślę, że może lepiej by było gdyyśmy razem nie byli..

 

 

 

Domniemam,że jesteś młoda więc warto się zastanowić czy chcesz z nim być na pewno życie przed Tobą po 5 latach masz wątpliwości a co potem?

Zrób sobie taką rozpiskę za i przeciw waszego związku.Pisz wszystko co o nim myślisz czy jest zaradny co w nim lubisz czego nie itp

jeżeli złych rzeczy jest więcej wtedy pomyśl o rozstaniu czasami coś musi odejść,żeby doświadczyć nowego.

Pomyśl co by było jakbyś była żoną i mała dzieci.Czy na pewno chcesz być z nim.

Nie namawiam Ciebie do rozstania tylko daję radę,pomyśl nad tym związkiem.

Jak się nie mylę to sen o tym,że kochasz się w ten a nie inny sposób może sugerować,że brak Ci urozmaiceń lub brak bliskości ale może też oznaczać dla Ciebie nowe możliwości ale nie jestem ekspertem więc proszę o sprostowanie jeżeli się mylę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olala :D napisze Ci jedna rzecz która powinnaś miec na uwadze, twoja swiadomość mogła zostać stłumiona przez alkohol i urwał Ci sie zwyczajnie film. Ale pamietaj twoja podswiadomosc pracuje zawsze nawet kiedy spisz, kiedy jestes napita jak "szpadel", a nadto twoja podswiadomosc nawet pamieta z detalami osoby ktore codziennie mijasz idac chodnikiem ktore pierwszy raz w zyciu widzialas, dowodem na takie działanie podswiadomości sa np regresje hipnotyczne. Bardzo często bywa tak że własnie w snach odzywa sie twoja podswiadomosc do ciebie i przypominasz sobie to co twoja swiadomośc "przespała". Wiec jezeli sen powtarza sie notorycznie i jest realistyczny to dziewczyno zal mi Ciebie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

abstra***ąc od tematu to w którymś (chyba gdzieś w czwartym sezonie) odcinku Dr House'a jest motyw, kiedy House idzie się upić a potem po pijaku przeżywa jakiś wypadek, a potem ma wrażenie, że o czymś zapomniał i cały odcinek próbuje rozwikłać za pomocą róznego rodzaju sztuczek, transów, rozmów z podświadomością oraz symulacji "co się naprawdę tam zdarzyło". Prawda natomiast jest dużo bardziej straszna niż mogło się to wydawać z początku...

 

BTW. abstra***ąc, to nie jest brzydkie słowo, nie wiem czemu się ocenzurowało, że niby abstra-***-ąc? :P

Edytowane przez LoonyMystic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olala :D napisze Ci jedna rzecz która powinnaś miec na uwadze, twoja swiadomość mogła zostać stłumiona przez alkohol i urwał Ci sie zwyczajnie film. Ale pamietaj twoja podswiadomosc pracuje zawsze nawet kiedy spisz, kiedy jestes napita jak "szpadel", a nadto twoja podswiadomosc nawet pamieta z detalami osoby ktore codziennie mijasz idac chodnikiem ktore pierwszy raz w zyciu widzialas, dowodem na takie działanie podswiadomości sa np regresje hipnotyczne. Bardzo często bywa tak że własnie w snach odzywa sie twoja podswiadomosc do ciebie i przypominasz sobie to co twoja swiadomośc "przespała". Wiec jezeli sen powtarza sie notorycznie i jest realistyczny to dziewczyno zal mi Ciebie :P

 

:(:(:( no to powiem Ci że załamałeś mnie w tym momencie :(:( hmm.. czyli nie jest możliwe, że to mi się przyśniło tylko?

Zawsze jak nawet urwał mi się film to pamiętałam przynajmniej jakieś urywki! cokolwiek! lub w ogóle nic, ale wtedy to mi się już nigy nie przypominało!

A teraz wszystkie szczegóły nagle?????? a po wstaniu na imprezie i przez kolejne 3-4 dni nic w ogóle????????

Po tym śnie, gdy cały czas o tym myślałam i się przejmowałam, zaczęły mi się śnic również inne realistyczne sny, np, że uprawiam seks oralny ze swoim chłopakiem u niego w toalecie (wyglądała tak samo jak w realu, i całe mieszkanie wyglądało tak samo, byli ci sami ludzie, rodzina obok w pokoju) i podczas tej sytuacji myślę sobie o tym, że może wtedy mi się przypomni, czy na prawdę robiłam to z tamtym czy nie.. i nagle wychodzę z toalety z płaczem idę do pokoju a jego koledzy i on pytają mnie o co chodzi, co się stało.. ja nic im nie odpowiedziałam, ale myślałam sobie, że chyba rzeczywiście go zdradziłam na tej imprezie....

to również był realistyczny sen, a jednak tak w rzeczywistości nie było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się na snach, ale jeśli to co napisał użytkownik SEASTIAN87 jest prawdą (Bo pewnie tak jest) to podświadomość wyłapuje wszystkie szczegóły tak samo we śnie, o ile się nie mylę.

I szczerze mówiąc paulinsien próbujesz oszukiwać samą siebie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że na różnych forach zdania są podzielone.. jedni twierdzą, że jak najbardziej mogło mi się to przyśnic a inni, że to raczej mało prawdopodobne...

Cóż, tak czy siak będę się jeszcze próbowała dowiedziec więcej w środowisku ludzi, którzy byli na tej imprezie lub którzy mogą coś wiedziec na ten temat...

Jeżeli ktoś miał podobną sytuację i okazało się że to sen, lub jeżeli ktoś miał ta szczegółowy sen że nie wiedział czy to się na prawdę wydarzyło to bardzo proszę o pomoc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę już nad tym snem od miesiąca i sama nie wiem czy sobie już wmawiam czy rzeczywiście przypominają mi się myśli, tóre miałam w tamtym momencie robiąc 'to' ;/;///

Myślałam wiele o tym, jakby miało to się stac na prawdę i np idąc do szkoły myślałam sobie: on ci tak ufał a ty go zawiodłaś!

i teraz wydaje mi się, że tak samo myślałam wtedy gry to zrobiłam, nie wiem czy to po prostu sobie wmówiłam czy jak ale jest już na prawdę coraz gorzej ze mną :(

Chciałabym zna prawdę chociażby po to aby mu się przyznac i ewentualnie nie byc z nim bo po prostu za mocno go kocham, żeby z nim byc i myslec, że on nadal myśli, że jestem tylko jego a tak na prawdę nie jestem.. i wiedzą to także inne osoby..

To mnie strasznie przytłacza..

Marzę aby okazało się, że to tylko sen, choc i tak nigdy nie będę tego w 100% pewna i coraz mniej w to wierzę.... ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...