Jump to content

Pociągi, taksówka, wycieczka, test


Jerry

Recommended Posts

Witam! Proszę o interpretację mojego snu. Nie mam pojęcia o co w nim może chodzić, mam nadzieję, że ktoś z Was mi to pomoże wyjaśnić.

 

Na początek powiem (jeżeli jest w tym jakieś powiązanie), że interesuje się polską koleją, ale nie aż w takim stopniu żeby to określić moim hobby. Pociągami dużo jeździłem w dzieciństwie, może to jakieś wspomnienia? Nie wiem.

 

Na początku snu jechałem pociągiem (EN-57) i gdy pociąg zatrzymał się za stacji i otworzyły się drzwi wziąłem z podłogi gumową wycieraczkę (coś podobnego do wycieraczek samochodowych) sam nie wiem dlaczego ją wziąłem i skąd ona się tam wzięła, w każdym bądź razie wychyliłem się z pociągu żeby wytrzepać z niej (chyba piasek) jakieś paprochy na peron (była to jakaś duża stacja z wiatami nad peronem). Później pamiętam, że jechałem gdzieś taksówką i gdy taksówkarz wjeżdżał na przejazd zobaczyłem w szybie nadjeżdżający pociąg, po czym wyskoczyłem z taksówki, taksówka skręciła w prawo i zatrzymała się między torem a ogrodzeniem jakiejś działki (siatka ogrodzeniowa i betonowa wylewka), tak że myślałem że ten pociąg o nią zahaczy, po czym widziałem (może z 8?) jadących jeden za drugim pociągów takich jak te na zdjęciu. Dodam że taksówka była ciemnego koloru (granatowy lub czarny)

pomaranczowe-en57-1763.jpg

Później widziałem 3 rozbite pociągi: EU-07, EN-57 i chyba ET-22

zniszczone w taki sposób:

thumb_EU07-014.jpg

Później od tych pociągów po jakichś czarnych (chyba workach, wyglądały jak worki z cementem tylko, że te były czarne) szła pani z grupą dzieci, wycieczka szkolna czy coś takiego.

Pod koniec snu pojawiłem się u siebie w szkole w pracowni fizycznej. Byłem ja i moja pani od fizyki, przed sobą miałem jakiś test lub sprawdzian. Zrobiłem w nim kilka zadań jednak zależało mi na napisaniu tego testu na najlepszą ocenę, jednak wiedziałem że nic nie umiem. Po chwili zauważyłem że za oknem jest noc i pani nie ma w sali (jakby poszła do domu). Zacząłem szukać w zeszycie odpowiedzi i na tym mój sen się skończył.

 

Bardzo proszę o interpretację!

 

PS. Cała akcja z pociągami dzieje się na najbliższym przejeździe obok Dworca PKP Biała Podlaska. (Nie wiem czy ma to jakieś znaczenie ale dodaję tę informacje) oraz po raz pierwszy śnił mi się pociąg.

Edited by Jerry
dodanie informacji.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam!

Sen dosyc pomieszany ale jest w nim jeden symbol który moim zdaniem jest ważny a mianowicie strzepywanie gumowego dywanika, jakbyś miał jakieś porzadki do zrobienia i jak dodamy do tego scenę z testem z fizyki i porozbijane pociągi to moim zdaniem tyczy się to twojego podejścia do nauki a raczej ściągania na testach (zagladasz do zeszytu), to mogą być te porządki które należy zrobić.

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...