Jump to content

Ciągle w tle śni mi się mój były-już prawie 4 lata


melani73

Recommended Posts

Witam serdecznie.

Mam problem, z którym od dłuższego czasu nie mogę sobie jakoś poradzić.

Niemal 4 laa temu rozstałam się z kimś-a właściwie to zostałam pozostawiona sama sobie bez słowa wyjaśnienia. Po czasie okazało się, że pan wrócił do byłej żony ( byli po rozwodzie )

Od tamtej pory wciąż mam dziwne sny. Może po krótce opiszę ostatnich kilka .(nie chcę zaśmiecać forum dziesiąkami snów z nim w tle. )

 

1)Gdy byliśmy jeszcze razem śnił mi się on, w łóżku ze swoją byłą żoną. Ona na brzucha trzymała niemowlę-a on obok niej sztywno leżał i zimno o czymś dyskuował.

 

2)Jestem w małym ciasnym pomieszczeniu. Nagle widzę jego byłą żonę która dzwoni do niego i wrzeszczy "jakim prawem ona jeszcze tu jest!!-mówiąc o mnie ) (na drugi dzień była u mnie w pracy )

 

3)Widzę swoje mieszkanie-przedpokój. Ów pan był u mnie i poszedł-ale zostawił swoje buty.

 

4)Stoi dom. Jest dość wysoki. W hollu rozmawiam z ów panem.

Później jesteśmy w środku, czuję się dobrze. Jesteśmy razem.

 

5) Jestem w dużym sklepie. Nagle widzę za szklanymi rozsuwanymi drzwiami kobietę-właśnie byłą żonę mojego ex. Głaszcze się po brzuchu-tak, jakby była w ciąży. ale brzuch jest płaski .za nią- z tyłu widzę jak ów pan odjeżdża z dużą szybkością samochodem .(okazało się po kilku miesiącach że jest w ciąży )

 

4)Idę ulicą. Po swojej lewej stronie widzę ów pana pchającego wózek z dziecięcy. Idzie sam.Wózek jest bardzo ciemny-chyba nawet czarny. Gdy go minęłam dziwnie się czułam..widziałam jak się ogląda za mną.

 

 

Przeprasza , może sporo tego, ale proszę mi wierzyć-jest tego co najmniej 2 x tyle.

Proszę, czy ktoś mi może pomóc?? ja chce już ten rozdział zamknąc, ale on wciąż jest w moich snach ! ja już marzę o tym aby obudzić się ze świadomością że go nie było:(:(

Cóż oznaczają te sny?? Po co one są? czemu mnie męczą?

Serdecznie dziękuję za odpowiedź .

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Był to dla ciebe ważny związek i może to odejście bez słowa ( mężczyznę poznaje się po tym jak kończy a nie jak zaczyna) poprostu zostawiło cię w emocjonalnym rozkroku (nadzieja umiera ostatnia).

Wracając do snów.

Te sny z czasu trwania związku to tak jakbyś intuicyjnie czuła, że coś jest nie tak i że jego żona nie odpuści i jej "jadowity oddech" cały czas czułaś na swoich plecach.

Ten ostani 4 sen to tak jakbyś miała nadzieję że coś nadal dla niego znaczysz, może i tak jest ale po tym jak zakonczył wasz związek mozna powiedzieć że: "klasę to się miewa, ale tego pana to nie dotyczy".

Jeżeli chcesz zakończyć te sny musisz zrobic sobie rytuał symbolicznego odcięcia się od tego związku:

Po wieczornej kąpieli usiądź w spokoju i ciszy zapal świecę i weź czystą kartkę papieru. Złóż ją na pół. Na górnej połowie napisz sobie co czujesz, czułas do tego pana, swoje wsponienia, lęki i obawy. Wycisz się i przywołaj w myślach wszystkie wspomnienia te dobre i te złe, zamknij oczy i staraj się je sobie wyobrazić. Kiedy otworzysz oczy dopisz sobie jeszcz jakieś rzeczy do tej górnej połowy kartki, oderwij ją i spal w płomieniu świecy, popiół wyrzuć. Ta druga czysta cześć kartki symbolizuje twoje nowe życie, które właśnie zaczynasz.

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Sławku.

Kurcze, choć wiekowa ze mnie kobita-zastosuje się do twoich wskazówek.

Zrobię wszystko-aby tylko zakończyć ten koszmar:(

Tak, masz rację-często czułam że coś jest nie tak..nawet w ttydzień przed jego zniknięciem zapytałam go czy oby napewno emocjonalnie się rzwiódł-bo fizycznie wiedziałam że tak..

Nie wiem czemu o to zapytałam..

Uwierz mi..nie jestm dzieckiem. Mam już prawie 40 lat .

A sny te mnie trapią od kilku lat.

W każdym ze snów widzę go ponurego....np..siedzącego na potężnym głazie i tłumaczącego się z problemów ..Ojjj wiele było tych snów, i nadal wiele jest :(

Nie było mi łatwo. Przeżyłam to przeogromnie. tym bardziej, że niby "była żona" do niedawna nawiedzała mnie w pracy machając obrączką przed nosem.

Nawet przyszła pochwalić się że jest w ciąży :(

Dziękuję ci Sławku-może twoje wskazówki mi pomogą, bo naprawdę się męczę.

Pozdrawiam serdecznie.

Link to comment
Share on other sites

Jego żona to przykład typowej Hydry, jak jesteś z nią nie masz życia ale jak od niej odejdziesz też go nie masz bo zrobi wszysko aby je zatruć.

Na pocieszenie pomyśl sobie jaki ona ma niesmak w ustach najpierw opluć a później oblizać. A na dodatek ty go na ciąże łapać nie musiałaś a ona tak, teraz rozumiesz dlaczego tak sie chwali swoim "zwycięstwem" bo mimo że wygrała to jednak przegrała i tego nie może ci darować. To tak jak zdobyć medal olimpijski ze świadomością że to osięgnięcia raczej sterydów niż twoje.

Co do snów z głazem itp. to on sam nie wie co chce stąd te jego nieszczęście wielkie jak głaz ale sam sobie wybrał to niech go teraz toczy.

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Sławku..jeszce jedno..

Proszę..

Otóż....już bodajże dwa razy śniła mi się na jego palcu obrączka..w kształcie rombu.Ściąga ją z palca i coś mi tłumaczy...

ta obrączka..śni mi się ciągle..

Link to comment
Share on other sites

Obrączka jest okrągła bo symbolizujecoś ciągłego wiecznego bez końca i początku zaś ta rąbowata obraczka to poprostu powtórzenie symbolu tego głazu na ktorym siedział wcześniej coś co miało byc piekne i gładkie jest "rogate" i niewygodne.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...