Jump to content

Co mi daje wizualizacja?


Athame

Recommended Posts

No więc jestem w tym wszystkim nowa i chciałabym dowiedzieć się kilku rzeczy na ten temat.. liczę na waszą pomoc :)

 

No więc...

Co daje mi wizualizacja?

Jak to robić? :)

Wystarczy zamknąć oczy i to widzieć?

Link to comment
Share on other sites

Nie, dobra wizualizacja pozwala Ci nie tylko widzieć, ale też "poczuć" innymi zmysłami - dotykiem, smakiem, węchem... A robi się to treningiem.

Zacznij od jabłuszka... a potem je przekrój na pół i zjedz... tak abyś częściowo nasyciła głód. Wtedy będzie to dobra wizualizacja.

Link to comment
Share on other sites

Aby później łatwiej materializować... swoje cele. Ma to też swoją wadę... potencjalny przeciwnik w starciu może stać się dla Ciebie również częściowo materialny - jego ciosy będą boleć i zadawać rany wręcz fizyczne. Cóż są metody i konsekwencje.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli się nie weźmiesz za naukę... to obawiam się że nie. "Materialne" sposoby realizacji celów "na planie materialnym" są prawie zawsze łatwiejsze niż wysiłek magiczny jaki trzeba włożyć w ich realizację...

Link to comment
Share on other sites

Wizualizacja pozwala ci szerzej patrzeć na wszystko.

Ułatwia osiąganie celów.

Buduje wyobraźnie.

Polepsza pamięć.

I przede wszystkim jest to podstawa wielu działań magicznych.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Wiele lat uprawiam wizualizacje,i wiem jedno takie sztuczne najedzenie się za pomocą wyobrażni to pic na wodę ,to oszukiwanie samego siebie ,żołądka nie oszuka niestety .

Link to comment
Share on other sites

Wizualizacja (Świadomy Sen Bądź Kreatywna Wyobraźnia ) - Wzmacnia Poczucie Siebie,Pobudza wyobraźnie,a jednocześnie twój odbiór rzeczywistości jest klarowniejszy ,Daje Ci Większą Pewność Siebie,Rozwija Osobowość ,Wzmacnia Twoją Wolę i Odwagę W pokonywaniu przeszkód na drodze życiowej ,Zwiększa Zdolności w Nauce Oraz Ogólnie Intelektualne .

Niestety to praca twojego Ducha ,Lecz ty Musisz Zrealizować to co Sobie zwizualizowałeś ,czyli Wprowadzić to w Czyn.

Link to comment
Share on other sites

jeśli będziesz wizualizować a będziesz miec obawy i jak zostało wyżej napisane twierdzic że to pic na wodę, to z pewnością ci się nie zrealizuje, musisz przesiąknąć całą sobą jeśli chodzi o wizualizację, ja praktykuję to od lat i co chcę to przyciągam, zawsze stają mi na drodze osoby , bądź sytuacje dzięki którym przybliżam się do zamierzonego przeze mnie celu. Nie mozna nigdy wątpić. Jeśli np, marzy ci sie dom z ogrodem to nie jest to powiedziane że za miesiąc za dwa,bo np. ty tak chcesz wygrasz albo dostaniesz w spadku jakiś dom, jednym słowem że spanie ci z nieba. Chodzi o to, że wszechświat podsuwa ci wiele możliwości aby dotrzeć do obranego przez ciebie celu, aby marzenie o domku ci się zrealizowało. Np możesz dostać jakąś atrakcyjna ofertę pracy, dzieki której będzie cie stac na kupno takiego domku, możesz poznać wpływowe osoby które ci to umożliwią, różnorodne sytuacje oraz wydarzenia zostaja ci podsunięte, ale musisz miec oczy oraz uszy szeroko otwarte aby nie przepuścić najbliższej okazji:)takich będzie mase, jeśli będziesz regularnie marzyła i z całych sił pragnęła

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...