Skocz do zawartości

Jaki talizman będzie dla mnie?


Athame

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

 

Czy talizmany przypisuje się ze względu na znak zodiaku? Czy może są tego jakieś inne przyczyny... w ogóle czy się przypisuje sobie talizmany czy możemy wybrać jakikolwiek? Chodzi mi tutaj o kamienie..

No więc urodziłam się 24 października, jestem skorpionem. Jaki kamień będzie dla mnie? [ nigdzie nie moge znaleźć odpowiedzi na to pytanie. ]

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Talizmanów nie dobiera się ze względu na astrologię urodzenia, z wyjątkiem tego, że nie powinno się używać talizmanów tej planety, w której ma się zerowy wynik punktowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam!

Podczepiam się pod wątek. Otóż zastanawiam się nad kupnem talizmanu, najbardziej jednak moją uwagę skupił wisiorek czakram korony,

ponieważ symbolizuje związek z wewnętrzną siłą, energią, boską mocą. Czy może on mieć zastosowanie podobne do talizmanu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Talizmanów nie dobiera się ze względu na astrologię urodzenia, z wyjątkiem tego, że nie powinno się używać talizmanów tej planety, w której ma się zerowy wynik punktowy.

 

Możesz rozwinąć "zerowy wynik punktowy" bo jestem osobą poczatkującą i nie wiem o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że zarówno talizmany, jak i amulety, powinno się wybierać.. "na wyczucie". Inaczej będzie działać dany talizman na mnie, a inaczej na Ciebie. Musisz po prostu poczuć energię przepływającą z talizmanu do Ciebie. Zależne jest także do czego jest Ci potrzebny talizman/amulet. Co ma ci przyciągać, przed czym chronić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do skorpiona przypisane są :

Ametyst, Granat, Cytryn, Kamień księżycowy, Koral, Kryształ Górski, Labradoryt, Malachit, Turkus, Turmalin, ale nie wybieraj go na znak zodiaku czy nazwę, wybierz ten, który Ci się spodoba, który będziesz czuła, że pasuje, a jeśli masz powód, do wybierz sobie kamień, który będzie pasował do tego czego chcesz, np. Turmalin pobudza kreatywność i inspirację. Osobiście polecam Labradoryt ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jestem tu nowa ,i niestety, zieloniutka zupełnie w tym temacie, który bardzo mnie zainteresował. Czy ktoś mógłby mi poradzić jakie kamienie sprzyjają Baranom? Zależy mi głównie na czymś, co pomoże w kwestii kariery, w sprawach materialnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamień najlepiej wybrać na oko, w dotyku czy wykorzystując inne zmysły.  Na przyciągnięcie dóbr materialnych (rozumiem pieniędzy) nie jestem pewien ale Laspis-lazsuli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amboyna, znak zodiaku, czyli miejsce w którym znajdowało się słońce przy urodzeniu, nie ma znaczenia przy talizmanach (ani horoskopach). To marketingowe kłamstwo, ponieważ każdy zna swój znak zodiaku i łatwo może się skusić na "swój" kamień albo horoskop w gazecie. Za to można dobierać talizmany pod planetę która ma silną pozycję w horoskopie. Jeśli podasz mi datę, godzinę i miejsce urodzenia, to mogę ci powiedzieć które planety masz dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...