Jump to content

proszę o interpretację snu


kofalka
 Share

Recommended Posts

Proszę o pomoc w interpretacji snu.

Stoję na środku pokoju, pod ścianą łóżko na którym śpi tyłem odwrócony postawny facet, nie widzę jogo twarzy. Z łóżka schodzi chłopiec w wieku ok 6/7 lat, blondyn, podchodzi do mnie, chwyta za moją rękę i wgryza się w nią z całej siły.Patrzy mi prosto w oczy, które są koloru błękitnego a za chwilę czarnego (tak na zmianę). Nie szarpie jej, nie ma krwi. Zaczynam modlić się do Jego Anioła Stróża, kiedy kończę modlitwę on puszcza rękę a ja się budzę.

Link to comment
Share on other sites

W twoim śnie ważny jest wiek dziecka 6-7 lat to jest okres w którym miałaś styczność z "tym czymś". Prawa ręka świadczy o tym ze dotyczy to jakiegoś działania które podjęlaś lub ktoś podjął w stosunku do ciebie. Śpiący mezczyzna moze wskazywac na to że działanie jest właśnie w czasie snu.

A nie próbowałaś zminieć miejsca do spania - przestawić łóżko, spać w innym pokoju moze to są poprostu dzaiłania cieku wodnego.

Link to comment
Share on other sites

Mam mieszkanie dwupoziomowe, spałam już we wszystkich pokojach jakie posiadam ( na dole w salonie,na górze w sypialni i pokoju córki). Co jakiś czas, bez względu na miejsce w którym śpię, dopada mnie dziwny lęk, potem "coś" włazi mi na plecy lub się na mnie kładzie (przygniata mnie). Czasami mnie bije lub próbuje obmacywać. Nie odchodzi dopóki nie zacznę się modlić. Zazwyczaj dzieje się to po 3 w nocy.

Link to comment
Share on other sites

A nie miałaś doczynienia z seansami spirytystycznymi, tarotem, medytacją, OBE, i tak jak pisałem to wydarzenie jest mniej więcej z przed 6-7 lat (to jest wiek tego chłopca). Doadtkową wskazówką może być to że "winowajcą" moze być meżczyzna a nawet zmarły mężczyzna ( to ten spiący ). Jeżeli szukasz mężczyzny to kontakt z nim miałas własnie 6-7 lat temu i mugłbyć to np: uzdrowiciel lub jakis przywódca duchowy. Ważne jest abys w pamieci namierzyła to zdarzenie ułatwi to przeciwdziałanie.

Link to comment
Share on other sites

Nigdy nie brałam udziału w seansach spirytystycznych, tarotem, medytacją, OBE. Jakieś 8 lat temu ktoś stawiał mi karty ale nie był to tarot.

Dziękuję za pomoc.Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Tarot to tylko kawałki papieru tu chodzi o energię drugiej osoby. Z chwilą kiedy idziesz do wróżki dajesz jej zezwolenie na "grzebanie" w twojej energii i to jest najgroźniejszy moment. Osoba uduchowiona zajmująca się ezoteryką z chęci pomocy innym nigdy ci się "nie podłączy" ale bywają osoby, które niestety wykorzystują to w sposób pasożytniczy i ich powinniśmy się wystrzegać. Stąd moje głupkowate pytania, które z boku wyglądające jak pytania nawiedzonego księdza widzącego wszędzie działanie złych mocy i opętania od których można się uwolnić jedynie przez gorliwą modlitwę w jedynie słusznym kościele nie żalując przy tym na tacę. Poszperaj w pamięci czy po wizycie nie czułaś się osłabiona, nie wydarzyło się coś dziwnego nie zaczęly cię męczyć dziwne sny. Sny to obrazy naszej podświadomości i to ona daje nam do zrozumienia że z naszą energetyką jest coś nie tak a twoje sny w tym przypadku wskazuja na to że może być coś na rzeczy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...