Jump to content

Interpretacja snu- gwałt, wróżka


Grrr

Recommended Posts

Witam, mam taki problem.. Miałam dzisiaj 2 dziwne sny. Pierwszy śniło mi się że byłam z bratem w parku w nocy i nagle pobiegłam w ciemne miejsce, tam zaatakował mnie jakiś mężczyzna.. Bałam się, napisałam sms do brata "Pomocy", ale brat już poszedł. Nagle znalazłam się w domu tego mężczyzny- był straszny,starszy chciał mnie zgwałcić.. Brat odpisał na sms, że jest gdzieś.. Ale wiedziałam że mnie znajdzie i mi pomoże.. Nagle pojawił się brat i mnie uratował.. Obudziłam się.

Drugi sen, śniło mi się, że z koleżanką byłam u wróżki. Koleżance powiedziała coś, powróżyła- ale nie pamiętam co mówiła. A mi miała powróżyć. Miałam napisać coś na kartce, w jakiś sposób, a ona miała z tego powróżyć,ale coś mi nie wychodziło. Dlatego jakoś nagle, zaczęła mi wróżyć przez telefon. Ona mówiła coś, a ja nie słyszałam.. bo strasznie głośno było. I skończyło się na tym, że wróżka powiedziała, że teraz nie ma czasu już.. ale innym razem. Obudziłam się..

 

Co te sny mogą znaczyć?:oczy_na:

Link to comment
Share on other sites

Sen o parku: Park to miejsce publiczne ale też takie gdzie rządzą reguły natury a nie człowiek (ciemne zaułki, groza natury). Twój umysł odwołuje się do jakichś pierwotnych lęków, strachu który jest gdzieś zakorzeniony w Twojej psychice, może on dotyczyć jakiejś konkretnej sytuacji z przeszłości, nie podałaś szczegółów dotyczących tego mężczyzny, jak wyglądał czy coś mówił itp... i jaka jest Twoja obecna sytuacja (czy ma to powiązanie z tym co teraz dzieje się w Twoim życiu). Sen może też wyrażać Twoje przekonanie o mężczyznach i strach przed zaburzeniem "zgwałceniem" Twoich przekonań przez mężczyznę, być może chodzi o związki z mężczyznami w ogóle. Nie znam szczegółów. Drugi sen świadczy o poszukiwaniu pomocy, wsparcia rady i rozwiązania , w tym przypadku u wróżki, nie udaje się ponieważ nic nie słychać. Sen zasugerował też że powinnaś zastanowić się nad problemem ( ze snu nr1 wbrew pozorom one mogą być powiązane i zapewne są) sama i przemyśleć wszystko po kolei, logicznie i spokojnie (tak jakbyś rozpisywała coś na kartce po kolei). Postać wróżki odwołuje się do tego co ukryte przed nami, tajemne. Trzeba tego poszukać.

Link to comment
Share on other sites

Nie pamiętam zabardzo jak wyglądał ten mężczyzna, był szczupły.. i starszy napewno. Mojego wzrostu..Moja obecna sytuacja, nie mam nikogo. Jeśli chodzi, o przeszłość nic takiego nigdy mnie nie spotkało..Fakt może mam trochę, dziwne zdanie na temat mężczyzn, ale pracuje nad tym..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...