Skocz do zawartości

Interpretacja snu- gwałt, wróżka


Grrr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam taki problem.. Miałam dzisiaj 2 dziwne sny. Pierwszy śniło mi się że byłam z bratem w parku w nocy i nagle pobiegłam w ciemne miejsce, tam zaatakował mnie jakiś mężczyzna.. Bałam się, napisałam sms do brata "Pomocy", ale brat już poszedł. Nagle znalazłam się w domu tego mężczyzny- był straszny,starszy chciał mnie zgwałcić.. Brat odpisał na sms, że jest gdzieś.. Ale wiedziałam że mnie znajdzie i mi pomoże.. Nagle pojawił się brat i mnie uratował.. Obudziłam się.

Drugi sen, śniło mi się, że z koleżanką byłam u wróżki. Koleżance powiedziała coś, powróżyła- ale nie pamiętam co mówiła. A mi miała powróżyć. Miałam napisać coś na kartce, w jakiś sposób, a ona miała z tego powróżyć,ale coś mi nie wychodziło. Dlatego jakoś nagle, zaczęła mi wróżyć przez telefon. Ona mówiła coś, a ja nie słyszałam.. bo strasznie głośno było. I skończyło się na tym, że wróżka powiedziała, że teraz nie ma czasu już.. ale innym razem. Obudziłam się..

 

Co te sny mogą znaczyć?:oczy_na:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sen o parku: Park to miejsce publiczne ale też takie gdzie rządzą reguły natury a nie człowiek (ciemne zaułki, groza natury). Twój umysł odwołuje się do jakichś pierwotnych lęków, strachu który jest gdzieś zakorzeniony w Twojej psychice, może on dotyczyć jakiejś konkretnej sytuacji z przeszłości, nie podałaś szczegółów dotyczących tego mężczyzny, jak wyglądał czy coś mówił itp... i jaka jest Twoja obecna sytuacja (czy ma to powiązanie z tym co teraz dzieje się w Twoim życiu). Sen może też wyrażać Twoje przekonanie o mężczyznach i strach przed zaburzeniem "zgwałceniem" Twoich przekonań przez mężczyznę, być może chodzi o związki z mężczyznami w ogóle. Nie znam szczegółów. Drugi sen świadczy o poszukiwaniu pomocy, wsparcia rady i rozwiązania , w tym przypadku u wróżki, nie udaje się ponieważ nic nie słychać. Sen zasugerował też że powinnaś zastanowić się nad problemem ( ze snu nr1 wbrew pozorom one mogą być powiązane i zapewne są) sama i przemyśleć wszystko po kolei, logicznie i spokojnie (tak jakbyś rozpisywała coś na kartce po kolei). Postać wróżki odwołuje się do tego co ukryte przed nami, tajemne. Trzeba tego poszukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam zabardzo jak wyglądał ten mężczyzna, był szczupły.. i starszy napewno. Mojego wzrostu..Moja obecna sytuacja, nie mam nikogo. Jeśli chodzi, o przeszłość nic takiego nigdy mnie nie spotkało..Fakt może mam trochę, dziwne zdanie na temat mężczyzn, ale pracuje nad tym..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...