Jump to content

2 sny pożar czarny dym wanna.Proszę o interpretacje Sławomira


sovilo

Recommended Posts

Proszę o interpretację 2 snów jednej nocy najdziwniejsze jest to,że w jednym śnie jest ogień a w drugim wanna z wodą.

 

1 sen

Byłam w mieszkaniu mojej mamy wyglądało to tak jakbym tam mieszkała z moją rodziną czyli ja mój narzeczony i moje córeczki(mamy nie było)staliśmy koło okna balkonowego za blokiem stał duży blok choć normalnie stoi tam 4 piętrowy(blok stoi nieprawdopodobnie blisko naszego bloku) z jednego z okien wydobywa się ogień z kłębami czarnego dymu nagle irracjonalnie mój partner otwiera okno a do naszego domu dostają się kłęby dymu tak jakby nagle zmieniły kierunek na nasze okno,krzyczę na partnera,żeby zamykał,zamknął i uciekamy,dym nas goni.Biegniemy do pokoju naprzeciwko tego z balkonem, kiedyś to był mój pokój(dymu nie ma) jednak z tego pokoju też widzę inne palące się mieszkanie.

 

2 sen

To było jakieś pomieszczenie,gdzie było dużo ludzi raczej rodzina mojego narzeczonego i moja ciocia z mężem.Pomieszczenie było duże gwar dookoło dym papierosowy wszyscy siedzą na krzesłach ja stoję koło mnie po lewej stronie siedzi mój narzeczony a po prawej pod ścianą stoi taka stara prostokątna wanna biała,nagle zaczynam kąpać brata mojego narzeczonego mydle go i spłukuję,potem tą samą czynność robię z jego żoną.Mam myśl,że jakbym miała 5 dzieci to na pewno dałabym rady je wykąpać,bo sprawia mi to przyjemność.Następnie myślę,że tu nie mam szans się wykąpać idę do innego pomieszczenia przez taki mały kwadratowy wąski korytarz tam jest łazienka gdzie jest wanna rozmiarów małego basenu i chyba dzakuzji widzę ciocię cieszę się pomyślałam,że tu się wykąpie ale nagle z pod wody wypływa jej mąż i mam wrażenie,że przeszkodziłam im w miłosnych igraszkach.

Wychodzę innymi drzwiami zrezygnowana

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Woda to uczucia.

Ogień to też uczucia a jak zauważysz w twoim snie i jedno i drugie gra główną rolę.

Napisz proszę cos o swoim związku i córce, będzie łatwiej.

Link to comment
Share on other sites

Nie powiem,żeby się układało jesteśmy z 2 różnych światów i tylko jesteśmy ze sobą bo mamy córkę,którą kochamy bardzo.Najstarsza córka nie jest dzieckiem mojego narzeczonego.

Jest tylko jedna rzecz która nas łączy,oprócz dziecka reszta to klęska

Link to comment
Share on other sites

W jednym i drugim śnie jest dym, symbolizuj ona jakieś zaciemnienie sytuacji, niejasność, ale również złudzenia. Ogien to uczucia ale i fizyczna namiętność. Ta bliskość innych okien to moim zdaniem taki symbol tego że wasze wewnrzne życie jest w centrum zainteresowania innych osób z waszych rodzin (twoja mama, jego brat z żoną oraz twoje wujostwo). I to zainteresowanie nieraz wprowadza w waszym życiu spore zamieszanie i powoduje niepotrzebne napięcia ( to ten goniący dym). Mycie jego brata i chęć umycia jego dzieci to taki symbol oczyszczania z brudów ale czyich waszych czy brata - tu musisz już sobie sama odpowiedzieć co jego brat robi w waszej wannie ( to symbol związku) i dla czego zostawia wam swoje brudy? To samo dotyczy wujostwa jakby nic innego ich nie interesowało jak to co robicie pod kołdrą ( to jest właśnie to wypłynięcie w twojej wannie).

Może wasza atmosfera wymaga oczyszczenia może należy wywietrzyć te zadymine pomieszczenia najlepiej razem z rodzinką.

A jeszcze jedno posadziłaś w drugim snie swojego narzeczonego po lewej stronie, stronie kobiecej biernej tak jakby w waszym związku ty rozdawała karty a on tylko miał pokornie wykonywać rozkazy swojej pani może te niesnaski mają to właśnie podłoże, meżczyzna musi być przy władzy nawet pozornej ale władzy.

Pozdrawiam:

Sławomir

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ciekawe jest to,że jego brat i jego żona nie są z nami blisko i nie wtrącają się do niczego z moją ciocią też się nie widuję.Więc to muszą być nasze brudy.

Jedna rzecz mnie interesuje kiedyś potrzebowałam pomocy od jego rodziny właśnie w kwest, naszego związku i szczerze każdy miał to gdzieś i ma do dziś.

Nie dominuję w naszym związku tylko troszkę ostatnio role się zmieniły,zresztą nie piszę bo to bardziej skomplikowane.

 

Dziękuję serdecznie jak zwykle mogę na Ciebie liczyć,a snów mam co noc niezliczoną ilość.Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...