Jump to content

bezdomny


stepbystep
 Share

Recommended Posts

Śniło mi się, że poszłam na koncert rockowy w ręczniku na głowie bo umyłam włosy i w kaloszach. Po koncercie poszłyśmy do koleżanki, która miała mieszkanie nad tym clubem. Ona wyjeżdzała albo się wyprowadzała i pomagałyśmy jej się spakować. Z szafek wyciągałyśmy mnóstwo pieniędzy porozrzucanych po całym pokoju a za naszymi plecami kręcił się bezdomny mężczyzna, który czekał aż sobie pójdziemy i on też będzie mógł te pieniądze sobie zabrać.

Ale ja stanowczo powiedziałam koleżankom, że nie wyjdziemy dopóki tych jej wszystkich pieniędzy nie zabierzemy co zdenerwowało tego mężczyznę, który ciągle niby przypadkowo mnie zaczepiał, popychał.

Później akcja przenosi się poza budynek, spaceruję ze swoim chłopakiem a bezdomny ciągle za nami chodzi i krzyczy do mnie, że nigdy nie ułożę sobie życia, że mu nie pomogłam, że on sprowadzi na mnie klątwę.

Śledzi mnie w każdej sytuacji. Sen kończy się tym, że będąc na lekcji PO on otwiera drzwi i prosi mnie na słówko, oczywiście nie wychodzę po czym bezdomny robi się agresywny, wtedy praktykant, który prowadził zajęcia poradził abym zgłosiła się na policję. Ale czy się na nią zgłosiłam już niestety nie pamiętam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...