Jump to content

powrcający sen o psie.


wiola89sc

Recommended Posts

Witam serdecznie, proszę o interpretacje powracającego snu. NON STOP ŚNI MI SIĘ PIES!jeżeli nie jako główny wątek, to pojawia się gdzieś na drugim planie. jeżeli występuje jako główny motyw to zawsze się boi, jest nieufny, mizerny, trzęsie się,kuli.Ostatnio śniło mi się, że chciałam pogłaskać tego psa-brązowy kundelek bardzo się bał, próbowałam go oswoić, pamiętam, że ze strachu mnie nie ugryzł co delikatnie złapał ząbkami za rękę.Pamiętam, że spotykając tego psa szłam z narzeczonym, gdzieś w oddali słychać było burzę, i przed nami dość silnie wiało, a niebo było zachmurzone.

W kolejnym śnie pojawia się mój pies, z którym wchodzę po schodach trzymając go na smyczy, zapiera się łapami, też się boi, ja go usiłuje wciągnąć na góre ale stawia duży opór. jest ewidentnie zdezorientowany i mocno przestraszony. W końcu jakiś nieznajomy mężczyzna uderza go w pysk.

psy śniące mi się na drugim planie z tego co pamiętam zawsze szczekają, są dość agresywne, duże, czarne.

 

proszę o pomoc, jestem ciekawa co ten sen może smbolizować.

Link to comment
Share on other sites

Pies we śnie oznacza pierwotne instynkty i ma związek ze sferą seksualną. W Twoim śnie występują dwa rodzaje psów - te które są blisko i się boją oraz te które są daleko i się nie boją wręcz "krzyczą" o uwagę albo chcą zaistnieć hałasując. W powiązaniu pojawiają się tez mężczyźni co nie jest bez znaczenia. W związkach z mężczyznami jesteś nieśmiała i boisz się tak jak te kundelki pokazać swoją prawdziwą naturę, swoje pragnienia i skrytą potrzebę bliskości z mężczyzną, boisz się jej okazać z obawy przed "brutalną" męską ręką która uderza tego zlęknionego pieska. Jesteś bardzo delikatna i z ostrożnością podchodzisz do spraw seksu. Z dala szczekają psy - wołają w końcu o i ich dostrzeżenie - o to żeby dopuścić te skrywane emocje do racji bytu. Wprawdzie próby "oswojenia psa" już podejmujesz (wprowadzanie po schodach na górę jakby wydobywanie czegoś na górę siłą próba okiełznania) kończą się gestem ze strony mężczyzny który niweczy całe wysiłki. Boisz się jakby przed nim "otworzyć" z racji leku przed zranieniem (?)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...