Skocz do zawartości

10.02 - ćwiczenie :)


Aislinn

Rekomendowane odpowiedzi

ĆWICZENIE ZAKOŃCZONE

 

W czwartek (10 lutego) dokądś jechałam.

1. Dokąd?

2. Jakimi środkami transportu (dwoma)?

3. Jak długo trwała moja podróż?

4. W czasie podróży ktoś mnie zirytował - kto (płeć, wygląd, narodowość) i czym? ;)

 

Odpowiedź jutro wieczorem albo w poniedziałek, zależy od zainteresowania :)

Edytowane przez Aislinn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czwartek (10 lutego) dokądś jechałam.

1. Dokąd?...8 buław...do kraju zielonego i gorącego...

2. Jakimi środkami transportu (dwoma)?...as denarów,6 buław... najpierw pociągiem,lub samolotem,potem samochodem...

3. Jak długo trwała moja podróż?...3 mieczy,królowa mieczy,7 pucharów...miała trwać krócej.ale się przedłużyła...myślę,że zmieściłaś sie w dobie..

4. W czasie podróży ktoś mnie zirytował - kto (płeć, wygląd, narodowość)...Król buław,Kochankowie,Pustelnik... ;)..Był to mężczyzna raczej szczupły,rudy...cudzoziemiec z kraju gdzie mężczyźni długo się noszą....jakieś tuniki.....brodaci z nakryciem głów... i czym? Wieża,2 monet...coś niósł...bagaże ...jakiś niefortunny manewr i coś spadło,upadło i się roztrzaskało....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokąd Śmierć zagranica raczej (już kilka razy karta pokazała mi miejsce poza granicami miasta czy państwa, albo "otoczone" przez mur np

 

1 środek transportu 3 Buław Samochód/Autobus/Pociąg

 

2 środek transportu Sprawiedliwość samolot?.. gdzieś gdzie każdy ma swoje miejsce odgórnie przeznaczone (np. na bilecie jest nr)

 

Ile godzin podróży 7 monet Między 4 a 14h ;) zawsze mnożę lub dzielę na 2

 

płeć Paź Buław ha, albo dziecko, kobieta lub młody chłopak ..ale stawiam na mężczyznę jednak lub chłopca

wygląd As Mieczy/Diabeł kanciasty, szczupły..może jakiś z bliznami albo dziwny, niepokojący wygląd, albo miał brodę? albo "pokraczny" .. Wisielczy humor mam dzisiaj.. ;P

narodowość Księżyc Może jakiś arabski kraj? albo jakiś obcy nam Europejczykom, obca kultura, znana nam z książek..

 

czym zirytował Koło/Cesarzowa może kobiety traktował "z góry", przedmiotowo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Dokąd? - 10 Kielichów - w odwiedziny do rodziny.

2. Jakimi środkami transportu? 9 kilelichów, 5 denarów - ktoś cię podwiózł autem a potem na piechotę

3. Jak długo trwała podróż? Bardzo krótko, może z godzinkę. Była bardzo chaotyczna, przerywana i raczej nieprzyjemna.

4. Kto zaczepiał? Jakiś sprzedawca albo inny nagabywacz, mężczyzna starszy 35-45 lat. Chciał ci coś ofiarowac, sprzedac ale cię przy tym adorował i to cię wkurzało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czwartek (10 lutego) dokądś jechałam.

1. Dokąd? Król kielichów, Słońce, 5 mieczy - za wodę, do innego kraju (cieplejszego niż nasz) w odwiedziny do kogoś, mężczyzny, kogo może znasz z dzieciństwa ale w niemiłych okolicznościach Wasze drogi się rozeszły

2. Jakimi środkami transportu (dwoma)? Paź kielichów - myślę, że musiałaś przekroczyć jakąś rzekę lub inny zbiornik więc może samolotem a potem 9 buław - autobusem, autokarem, samochodem

3. Jak długo trwała moja podróż? Pąź mieczy - dość długo i widać, że była ona trochę denerwująca i męcząca

4. W czasie podróży ktoś mnie zirytował - kto (płeć, wygląd, narodowość) i czym?

płeć - Kochankowie, Królowa buław - chyba kobieta, ale możliwe, że nie była sama

wygląd - As mieczy - wysoka, ostre rysy, szczupła,

narodowość - 3 kielichy - rejony Morza Śródziemnego, Włoszka lub Greczynka lub innego ciepłego kraju

czym - Siła - może głośno się zachowywała, była wulgarna i przemądrzała, może się przepychała lub wdała w jakąś bójkę, nie panowała nad sobą, może była pod wpływem alkoholu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Dokąd?rycerz buław,rycerz mieczy,v pucharów - spotkac sie z jakims mezczyzną/strata/pozegnanie przyjaciela/zamkniecie przeszlosci zta osobą

2. Jakimi środkami transportu (dwoma)?sprawiedliwosc,wisielec,cesarz/mozliwe,ze dwoma poniewaz waga w karcie sprawiedliwosci moze o tym decydowac/autobus,pociąg

3. Jak długo trwała moja podróż?świat - tutaj jedną karte wybrałam i stawiam,ze cały dzień do 21h

4. W czasie podróży ktoś mnie zirytował - kto (płeć, wygląd, narodowość) i czym? ;)jakiś mężczyzna,możliwe,ze z rodziny rude lub blond włosy,ciemna karnacja lub śniada ,chyba nieźle usytuowany finansowo(VI denarów,Xdenarów,VIII buław)

Jestem ciekawa,bo dawno nie pracowałam z kartami

pozdrawiam i czekam na odpowiedzi;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czwartek (10 lutego) dokądś jechałam.

1. Dokąd?...8 buław...do kraju zielonego i gorącego...

2. Jakimi środkami transportu (dwoma)?...as denarów,6 buław... najpierw pociągiem,lub samolotem,potem samochodem...

3. Jak długo trwała moja podróż?...3 mieczy,królowa mieczy,7 pucharów...miała trwać krócej.ale się przedłużyła...myślę,że zmieściłaś sie w dobie..

4. W czasie podróży ktoś mnie zirytował - kto (płeć, wygląd, narodowość)...Król buław,Kochankowie,Pustelnik... ;)..Był to mężczyzna raczej szczupły,rudy...cudzoziemiec z kraju gdzie mężczyźni długo się noszą....jakieś tuniki.....brodaci (to on miał bródkę ;)) z nakryciem głów... i czym? Wieża,2 monet...coś niósł...bagaże ...jakiś niefortunny manewr i coś spadło,upadło i się roztrzaskało....

 

Dokąd Śmierć zagranica raczej (już kilka razy karta pokazała mi miejsce poza granicami miasta czy państwa, albo "otoczone" przez mur np

 

1 środek transportu 3 Buław Samochód/Autobus/Pociąg

 

2 środek transportu Sprawiedliwość samolot?.. gdzieś gdzie każdy ma swoje miejsce odgórnie przeznaczone (np. na bilecie jest nr)

 

Ile godzin podróży 7 monet Między 4 a 14h ;) zawsze mnożę lub dzielę na 2

 

płeć Paź Buław ha, albo dziecko, kobieta lub młody chłopak ..ale stawiam na mężczyznę jednak lub chłopca

wygląd As Mieczy/Diabeł kanciasty, szczupły..może jakiś z bliznami albo dziwny, niepokojący wygląd, albo miał brodę? albo "pokraczny" .. Wisielczy humor mam dzisiaj.. ;P

narodowość Księżyc Może jakiś arabski kraj? albo jakiś obcy nam Europejczykom, obca kultura, znana nam z książek..

 

czym zirytował Koło/Cesarzowa może kobiety traktował "z góry", przedmiotowo..

 

1. Dokąd? - 10 Kielichów - w odwiedziny do rodziny.

2. Jakimi środkami transportu? 9 kilelichów, 5 denarów - ktoś cię podwiózł autem a potem na piechotę

3. Jak długo trwała podróż? Bardzo krótko, może z godzinkę. Była bardzo chaotyczna, przerywana i raczej nieprzyjemna.

4. Kto zaczepiał? Jakiś sprzedawca albo inny nagabywacz, mężczyzna starszy 35-45 lat. Chciał ci coś ofiarowac, sprzedac ale cię przy tym adorował i to cię wkurzało.

 

W czwartek (10 lutego) dokądś jechałam.

1. Dokąd? Król kielichów, Słońce, 5 mieczy - za wodę, do innego kraju (cieplejszego niż nasz) w odwiedziny do kogoś, mężczyzny, kogo może znasz z dzieciństwa ale w niemiłych okolicznościach Wasze drogi się rozeszły

2. Jakimi środkami transportu (dwoma)? Paź kielichów - myślę, że musiałaś przekroczyć jakąś rzekę lub inny zbiornik więc może samolotem a potem 9 buław - autobusem, autokarem, samochodem

3. Jak długo trwała moja podróż? Pąź mieczy - dość długo i widać, że była ona trochę denerwująca i męcząca

4. W czasie podróży ktoś mnie zirytował - kto (płeć, wygląd, narodowość) i czym?

płeć - Kochankowie, Królowa buław - chyba kobieta, ale możliwe, że nie była sama

wygląd - As mieczy - wysoka, ostre rysy, szczupła,

narodowość - 3 kielichy - rejony Morza Śródziemnego, Włoszka lub Greczynka lub innego ciepłego kraju

czym - Siła - może głośno się zachowywała, była wulgarna i przemądrzała, może się przepychała lub wdała w jakąś bójkę, nie panowała nad sobą, może była pod wpływem alkoholu

 

 

1. Dokąd?rycerz buław,rycerz mieczy,v pucharów - spotkac sie z jakims mezczyzną/strata/pozegnanie przyjaciela/zamkniecie przeszlosci zta osobą

2. Jakimi środkami transportu (dwoma)?sprawiedliwosc,wisielec,cesarz/mozliwe,ze dwoma poniewaz waga w karcie sprawiedliwosci moze o tym decydowac/autobus,pociąg

3. Jak długo trwała moja podróż?świat - tutaj jedną karte wybrałam i stawiam,ze cały dzień do 21h

4. W czasie podróży ktoś mnie zirytował - kto (płeć, wygląd, narodowość) i czym? ;)jakiś mężczyzna,możliwe,ze z rodziny rude lub blond włosy,ciemna karnacja lub śniada ,chyba nieźle usytuowany finansowo tego niestety nie wiem, ale na takiego wyglądał ;)(VI denarów,Xdenarów,VIII buław)

Jestem ciekawa,bo dawno nie pracowałam z kartami

pozdrawiam i czekam na odpowiedzi;)

 

1. Dokąd?

Jechałam przez pół Polski do rodzinnego domu w odwiedziny do rodziców i siostry.

2. Jakimi środkami transportu (dwoma)?

Najpierw pociągiem, później samochodem.

3. Jak długo trwała moja podróż?

Nieco ponad 9 godzin.

4. W czasie podróży ktoś mnie zirytował - kto (płeć, wygląd, narodowość) i czym? ;)

Mężczyzna, Anglik - szczupły, z czarnymi włosami i kozią bródką ;) Miał też okulary i jechał z dziewczyną. Zirytował mnie tym, że śmiał się z mężczyzny z naszego przedziału, bo jadł kanapki na korytarzu patrząc przez okno... :oczy:

 

Dzięki za udział w ćwiczeniu :)

Edytowane przez Aislinn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...