Skocz do zawartości

13.02.2011


mergajte

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie kochani:ok_na:

zapewne bardzo dobrze poradzicie sobie z kolejnym cwiczeniem

oto one:

gdzie bylam dzisiaj?

z kim?

kogo spotkalam?

moje odczucia

 

 

zycze powodzenia

odp w srode:ok_na:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie bylam dzisiaj?...9 pucharów...gdzieś gdzie się odpoczywa,siedzi,pije...pub ,kawiarnia....

z kim?...as denarów...z kobietą

kogo spotkalam?...paż buław... młodą osobę dziewczynę lub chłopaka spod znaku barana, lwa albo strzelca. Może to być też ktoś młodo wyglądający. Jasne włosy, niebieskie oczy, osoba atrakcyjna o młodzieńczych cechach: żywotna i ruchliwa. Kiedyś przyjaciel...ciółka, możliwe że student,studentka. chyba jednak obstawiam bardziej chłopaka...

moje odczucia...królowa denarów...byłaś wyjątkowo spokojna,zrównoważona...nawet gotowa wybaczyć,jeżeli coś było nie tak między Wami....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Gdzie byam? - 9 buaw, 4 mieczy - w miejscu do którego raczej dośc trudno sie dostac, albo rzadko tam chodzisz. Miejsce do wypoczynku, relaksu.

2. Z kim? - Królowa kielichów - z mamą lub najlepszą przyjaciółką.

3. Kogo spotkałam? - Papierzyca - kobietę (raczej młodą) stanowiącą dla ciebie ogromny autorytet, dającą ci świetne rady i wskazówki.

4. Moje odczucia?- 9 kielichów - byłaś zachwycona, uradowana, szczęśliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Gdzie bylas-6 Monet,Krol Kielichow-w miejscu w ktorym sie komus pomaga,panuje tak mila,zyczliwa atmosfera,taka domowa....miejsce w ktorym sie placi i cos sie wzamian dostaje,np sklep,pub,restauracja itp...moze kosciol

2.Z kim-4 Monet,As Monet-sama albo z 4 osob

3.Kogo spotkalas-as palek,5 palek-swojego bylego chlopaka lub jakas rywalke

4.Odczucia-2 Monet,Zakochani,3 Mieczy-chyba nie wiedzialas jak sie zachowac i co zrobic..smutno Ci bylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie bylam dzisiaj?śmierc ( w jakimś miejscu gdzie było ciemno,chłodno, smutno,pogrzeb???

z kim?ze swoim narzeczonym, bratem

kogo spotkalam?przyjaciela mężczyznę , mozliwe,że ojciec,szanujesz te osobę za to,że jest dla Ciebie autorytetem(cesarz)

moje odczucia - pozytywne ponieważ byłaś w towarzystwie przyjaciela (rycerz buław), wspierał Cię

 

pewnie zawaliłam,ale ta śmierc mnie przeraziła :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie bylam dzisiaj? - 10 buław, Kapłanka, 8 buław - na świeżym powietrzu, gdzie dużo się działo, może pomagałaś jakiejś kobiecie coś nieść, wykonywałaś jakieś fizyczne czynności

z kim? - Wisielec, Cesarzowa - z kobietą, może z mamą lub przyjaciółką, siostrą z kimś kogo dawno nie widziałaś albo z kimś kto jest chory

kogo spotkalam? - Kochankowie, 5 monet, 9 monet - kogoś z kimś dawniej byłaś związana i Wasze drogi się rozeszły,, bo postanowiłaś się rozwijać i iść na przód, może byłego chłopaka

moje odczucia- 3 buławy, as mieczy, 10 denarów - utwierdziłaś się, w przekonaniu, że decyzje, które wcześniej podjęłaś były słuszne, że było warto i wyszło Ci to na dobre, w sumie poczułaś się zadowolona i spełniona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłaś tam sama w tym miejscu, miejsce ciche, tam gdzie się pracuje np biblioteka albo pracuje nad sobą, może jakiś specjalista, potrzebowałaś przede wszystkim wyrównać energię, zapanować nad emocjami lub ich nadmiarem no i dobrze się tam bawiłaś, było to miejsce które Cię zrelaksowało, dodało uśmiechu na twarzy:)( 10, mieczy, Siła, As denarów, 3 denary)

byłaś tam ze swoją psiapsiułą, ew dwiema - generalnie zdaje się, że coś piłyście i tańczyłyście. (to mi nie pasuje do cichego miejsca ale niech tak zostanie juz )

spotkałaś tam rzecz jasna faceta, kolegę, byłego, który Cię mocno zirytował, byłaś zła, rozchwiał Cię znów emocjonalnie, przestałaś racjonalnie myśleć.( Rycerz mieczy, Król mieczy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Na spotkaniu towarzyskim z przyjaciółmi w lokalu albo jakaś prywatka.(3 kielichy)

2. Poszłaś tam z e starszą koleżanką. (królowa mieczy)

3. Spotkałaś byłego chłopaka lub kogoś z kimś się kiedyś spotykałaś. (5 kielichów)

4. Poczułaś radość z tego spotkania może nawet nadzieje na powrót. (Głupiec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie bylam dzisiaj? na koncercie walentynkowym - elvis presley

z kim?kolezanka

kogo spotkalam? szefowa

moje odczucia bylam bardzo zadowolona

 

dziekuje za udzial :bukiet:

ale chyba nie udalo sie nikomu trafic

mimo iz niektorzy byli blisko ( mam na mysli np. zakretke:D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...