Skocz do zawartości

Duch


markosia79

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani!!! Jestem tu po raz pierwszy i bardzo proszę o interpretację snu w którym moja siostra(z którą mieszkam na co dzień i która ma się dobrze)ukazuje mi się jako duch. Zdarzyło się to już po raz drugi i nie mam zielonego pojęcia co to może oznaczać. Proszę pomóżcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardo długa i skomplikowana historia. W pierwszym śnie rozmawiałam z siostra i mamą(dokładnie nie wiem gdzie)ale okazało się,że muszę wrócić do domu po klucz do piwnicy prawdopodobnie. Mama dała mi klucze ale jak dotarłam na miejsce to byłam przed drzwiami do naszego poprzedniego mieszkania. Otworzyłam drzwi,weszłam do środka i gdy wzięłam już kluczyk z wazy stojącej na regale usłyszałam jak w pokoju obok ktoś skacze po wersalce. Strasznie się przestraszyłam,bo nie spodziewałam się nikogo w domu tym bardziej,że drzwi były zamknięte. Ze strachem zapytałam głośno kto tam jest ale nikt mi nie odpowiadał. Jeszcze z większym strachem otworzyłam drzwi do pokoju z nadzieją,że może coś mi się przesłyszało ale na wersalce ktoś siedział cały przykryty kołdrą. Przemogłam strach podeszłam,uchyliłam kołdrę i okazało się ,że siedzi tam siostra tylko jakaś taka chuda,przestraszona wyglądała jak jakiś duch. Gdy ją zobaczyłam zaczęłam krzyczeć i się obudziłam. W następnym śnie byłam z siostrą w domu w którym mieszkamy podczas pracy za granicą. Ona powiedziała,że idzie się myć a ja siedziałam sama i oglądałam jakiś film. Nagle usłyszałam,że ktoś jest w kuchni zapytałam czy to ona ale nikt mi nie odpowiedział. Obejrzałam się i na cieniu poznałam,że to właśnie ona w szlafroku, gdy zapytałam ponownie zobaczyłam jak cofa się z powrotem do kuchni i nadal się nie odzywała. Tym razem także strasznie się przestraszyłam i obudziłam się. Nie wiem jak wytłumaczyć to,że siostra się przede mną chowała jakby specjalnie chciała mnie nastraszyć tym bardziej,że na co dzień mamy ze sobą bardzo dobry kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...