Jump to content

Bardzo proszę o pomoc..


marjorie

Recommended Posts

Nigdy specjalnie nie przejmowałam się swoimi snami. Tym razem jednak myślę, że mają istotne znaczenie, mają mi pomóc coś zrozumieć, coś przekazać ale nie umiem ich zinterpretować. Bardzo proszę o pomoc.

 

1. Śniło mi się że jestem ubrana w jasnożółtą kurtkę *kolor którego nie znoszę. Jestem w lesie. Uciekam przed kimś, wydaje mi się to ktoś znajomy, kto niedawno odszedł (byłam z nim bardzo związana).. ale zamiast twarzy ma czarną przestrzeń. Widzę, że ma w ręku nóż.. skierowany w moją stronę. Budzę się zdenerwowana.

 

2. Śniło mi się,że uciekam przed jakimś mężczyzną, boję się. Ten ktoś biegnie tak szybko że mnie łapie. Ale zaraz dobiega 3 osoba, mężczyzna i zaczyna tamtego zaczepiać. Wyrywam się i biegnę co tchu po schodach do domu rodzinnego. Ciągle czuję niebezpieczeństwo. Zamykam drzwi. Za chwilę ktoś puka do drzwi, widzę że są uchylone i szaleńczo się boję. Ktoś kto za nimi stoi je otworzył, ale czeka aż ja go wpuszczę. Widzę go, ale to nie żaden znajomy. Raczej podejrzany osobnik, który czuję że zrobi mi coś złego. Widzę że ma schowaną siekierę. Budzę się wystraszona.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...