Skocz do zawartości

Jaka jest dorocia123?


Gość Vampirella

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Vampirella

W związku z panującą modą zakładam mój wątek.

Strasznie jestem ciekawa, co Wam wyjdzie w kartach.

 

Stawiamy karty wg stałych punktów:

1. Wygląd zewnętrzny

2. Charakter

3. Aspekty uczuciowo-seksualne

 

Weryfikacja pod koniec tygodnia w sobotę lub niedzielę.

Powodzenia i pozdrawiam;)

Edytowane przez Vampirella
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. 6 mieczy, Gwiazda - Blondynka, piękna kobieta, średniego wzrostu.

2. Wieża - wybuchowa, osobowośc choleryczna.

3. 8 mieczy, słońce - obecnie samotna lub między jednym a drugim związkiem. Samotna na własne życzenie. Byc może po rozpadzie jakiegoś związku, który mocno ją zabolał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiamy karty wg stałych punktów:

1. Wygląd zewnętrzny....as monet,7 mieczy....Blondynka ,szczupła...raczej normalna oczy niebieskie,włosy do ramion ,troszkę się garbisz..możesz lubić tuniki...:)

2. Charakter...as buław,Pustelnik...Są w Tobie dwie skrajności...Jesteś osobą bardzo energiczną,z dużą aktywnością i pewnością siebie,bardzo ciepła a zarazem samotnikiem,, człowiekiem o wysokim poziomie rozwoju duchowego, filozofką, dobrym psychologiem, przewodnikiem dla szukających światła.Myślę,że kochasz naturę uważając się za jej cząstkę...

3. Aspekty uczuciowo-seksualne...5 denarów,Wisielec...Jesteś tradycjonalistką... tylko z osobą kochaną,nie należysz do osób ekscytujących się seksem...w sumie mogło by go nawet nie być...prawie jak zakonnica...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wygląd zewnętrzny rycerz buław (ruda,lub blondynka)

2. Charakter - cesarzowa (wydaje mi się,że jestes już matką, dojrzała kobieta,pewna siebie, niezależna, taka matka polka:)możliwe,ze w ciąży

3. Aspekty uczuciowo-seksualne - II buławy potrafisz łaczyc przeciwieństwa,czasami bywasz chłoda;)adorowana przez grono męskie, choc bywają chwile osamotnienia i przygnebienia, tak jakbys miała obawy przed nowymi osobami, wydaje mi się,ze uchodzisz za osobę szczęśliwą a tak nie jest to do końca..

Pozdrawiam i czekam na szczegóły;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. okrągła buźka, normalnej budowy ciała, nie gruba nie koścista, oczy zielone, włosy farbowane ale powiedziałabym, że ogniste, rude, miedziane coś w ten deseń. coś charakterystycznego: wyglądasz zdecydowanie na starszą niż wiek na to wskazuje, miałaś kiedyś coś złamanego? został Ci ślad po wypadku? (10 kielichów, 4 buławy, 9 kielichów, wieza, 6 denarów, Król Bulaw)

2. jesteś osobą zdystansowaną do ludzi i świata, spokojną, lubisz obserwować, wyciągać wnioski ale jak zasuniesz komuś tekstem to powalasz swą bezpośredniością. jesteś równie tajemnicza, co przebiegła;) raczej indywidualistka odcinająca się od ludzi. niełatwo jest coś o Tobie powiedzieć ludzie tak naprawdę Cię nie znają.jesteś też małym filozofem, lubisz sięgać pamięcią wstecz, refleksyjna również, niełatwo wybaczasz sobie swoje błędy.(4 denary, umiarkowanie, as mieczy, pustelnik,, 7 buław, Paź mieczy)

3. przejmujesz inicjatywę, wierzysz w równouprawnienie, kusisz facetów i przyciągasz, że lecą jak muchy do lepu, jesteś wojowniczką, umiesz zawalczyć o swoje, wierzysz w szczerą, lojalną miłość pełną zaufania, opierającą się na stosunkach partnerskich, ale przy okazji mocno stąpasz po ziemi, nie jesteś typem romantyka i nie lubisz romantycznych nastrojów, poezja nie jest dla Ciebie. stanowcza - wóz albo przewóz, nie lubisz długo zastanawiać się nad jakimś problemem, dezyzją, mimo to decyzje są racjonalne a nie impulsywne. lubisz świecić, wyróżniać się pochwalić się czasem znajomym, twoje życie nie jest nudne, dużo się dzieje jesteś jak wiatr.((Rycerz mieczy, Diabeł, Paź buław, As kielichów, Paź denarów, 6 buław, 8 buław)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wygląd jesteś osobą wysportowaną. Młodą o jasnej karnacji, niebieskie albo szare oczy, włosy jasne. Seksowna babeczka raczej dynamiczna. (siła, królowa buław)

2. Charakter skryta, inteligenta, błyskotliwa, masz dużo zainteresowań ale traktujesz je raczej powierzchownie. Szybko się nudzisz.Jesteś towarzyska, gadatliwa ale raczej nie lubisz mówić o sobie. Taka trochę zadziora. Niepunktualna ? Lubisz wspominać. (4 kielichy, giermek mieczy)

3. Uczuciowa, ciepła osoba, kochliwa. Masz tendencje do idealizowania partnera. Uciekająca w świat fantazji. Seks nie jest dla Ciebie najważniejszy.(6 kielichów, 5 mieczy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Wygląd - Młoda kobieta o jasnej karnacji.Myślę że oczy bardziej niebieskie.Włosy jasny naturalny blond.Jesteś kobietą energiczną.Czasami możliwe że za bardzo wybuchową.Oprócz tego jesteś odpowiedzialna i twórcza.

Myślę że jeśli chodzi o aspekty uczuciowo seksualne to raczej nic wielkiego w Twoim życiu erotycznym,miłosnym się nie dzieje.Wszystko jest na swoim miejscu.W kartach wyszła mi stabilizacja w uczuciach,ale oprócz tego moim zdaniem jesteś teraz bardziej zajęta zgłębianiem wiedzy tajemnej niż zyciem uczuciowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vampirella

Dzisiaj w nocy (raczej tak koło północy, albo po północy) weryfikacja. Muszę powiedzieć, że bardzo dużo rzeczy się zgadza jak do tej pory.

Jeżeli ktoś jeszcze miałby ochotę się dopisać to zapraszam.

Pozdrawiam serdecznie.

 

Dodam po punkciku za najtrafniejsze interpretacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vampirella

bardzo dziękuję za odpowiedzi.

no dobrze to weryfikacja...

to co jest dobrze pogrubiłam

 

carotina

1. 6 mieczy, Gwiazda - Blondynka, piękna kobieta, średniego wzrostu.

2. Wieża - wybuchowa, osobowośc choleryczna. ()

3. 8 mieczy, słońce - obecnie samotna lub między jednym a drugim związkiem. Samotna na własne życzenie. Byc może po rozpadzie jakiegoś związku, który mocno ją zabolał.

 

ad 1 i 2 Wygląd się zgadza, no co do osobowości to chyba taki choleryk ze mnie wychodzi ale to bardzo rzadko raczej, jak już coś mnie zdenerwuje bardzo to potrafię taka właśnie być, a na co dzień to raczej taka bardziej spokojna niż wybuchowa.

ad 3 Jestem aktualnie sama i na razie dobrze mi z tym nawet.

 

Arivo

Stawiamy karty wg stałych punktów:

1. Wygląd zewnętrzny....as monet,7 mieczy....Blondynka ,szczupła...raczej normalna oczy niebieskie,włosy do ramion ,troszkę się garbisz..możesz lubić tuniki...:)

2. Charakter...as buław,Pustelnik...Są w Tobie dwie skrajności...Jesteś osobą bardzo energiczną,z dużą aktywnością i pewnością siebie,bardzo ciepła a zarazem samotnikiem,, człowiekiem o wysokim poziomie rozwoju duchowego, filozofką, dobrym psychologiem, przewodnikiem dla szukających światła.Myślę,że kochasz naturę uważając się za jej cząstkę...

3. Aspekty uczuciowo-seksualne...5 denarów,Wisielec...Jesteś tradycjonalistką...tylko z osobą kochaną,nie należysz do osób ekscytujących się seksem...w sumie mogło by go nawet nie być...prawie jak zakonnica...;)

 

ad 1. Bardzo fajnie określiłaś wygląd, mam 1,70 wzrostu (nie wiem czy to dużo czy mało), z garbieniem strzał w 10, ale tylko troszkę się garbię, przeważnie jak założę buty na wysokim obcasie i nie chcę być wyższa niż mój rozmówca.

ad 2. Bardzo mi się podoba opis charakteru, super bo wszystko się zgadza interesuje mnie szeroko pojęty rozwój, ale mam także czasem takie samotnicze naleciałości.

ad 3. Tutaj zgodzę się co do wytłuszczonego, rzeczywiście potrafię swoją uwagę skierować na coś kompletnie innego tak jak teraz np, no ale do zakonnicy jest mi wciąż daleko

 

agnieszka1982

1. Wygląd zewnętrzny rycerz buław (ruda,lub blondynka)

2. Charakter - cesarzowa (wydaje mi się,że jestes już matką, dojrzała kobieta,pewna siebie, niezależna, taka matka polka:)możliwe,ze w ciąży

3. Aspekty uczuciowo-seksualne - II buławy potrafisz łaczyc przeciwieństwa,czasami bywasz chłoda;)adorowana przez grono męskie, choc bywają chwile osamotnienia i przygnebienia, tak jakbys miała obawy przed nowymi osobami, wydaje mi się,ze uchodzisz za osobę szczęśliwą a tak nie jest to do końca..

Pozdrawiam i czekam na szczegóły;)

 

ad 1. no blondynka

ad 2. no aż muszę skomentować, no matka nie jestem, w ciąży też nie, opiekuńczości w sobie za grosz nie widzę (chyba że w stosunku do zwierzątek), no i mam dopiero 22 latka.

ad 3. no tutaj rzeczywiście dużo prawdy w tym jest o mnie, ciągle szukam szczęścia i na zewnątrz rzeczywiście ludzie mnie odbierają za kogoś szczęśliwego a ja wciąż tego szczęścia szukam

 

Katamardze

1. okrągła buźka, normalnej budowy ciała, nie gruba nie koścista, oczy zielone, włosy farbowane ale powiedziałabym, że ogniste, rude, miedziane coś w ten deseń. coś charakterystycznego: wyglądasz zdecydowanie na starszą niż wiek na to wskazuje, miałaś kiedyś coś złamanego? został Ci ślad po wypadku? (10 kielichów, 4 buławy, 9 kielichów, wieza, 6 denarów, Król Bulaw)

2. jesteś osobą zdystansowaną do ludzi i świata, spokojną, lubisz obserwować, wyciągać wnioski ale jak zasuniesz komuś tekstem to powalasz swą bezpośredniością. jesteś równie tajemnicza, co przebiegła;) raczej indywidualistka odcinająca się od ludzi. niełatwo jest coś o Tobie powiedzieć ludzie tak naprawdę Cię nie znają.jesteś też małym filozofem, lubisz sięgać pamięcią wstecz, refleksyjna również, niełatwo wybaczasz sobie swoje błędy.(4 denary, umiarkowanie, as mieczy, pustelnik,, 7 buław, Paź mieczy)

3. przejmujesz inicjatywę, wierzysz w równouprawnienie, kusisz facetów i przyciągasz, że lecą jak muchy do lepu, jesteś wojowniczką, umiesz zawalczyć o swoje, wierzysz w szczerą, lojalną miłość pełną zaufania, opierającą się na stosunkach partnerskich, ale przy okazji mocno stąpasz po ziemi, nie jesteś typem romantyka i nie lubisz romantycznych nastrojów, poezja nie jest dla Ciebie. stanowcza - wóz albo przewóz, nie lubisz długo zastanawiać się nad jakimś problemem, dezyzją, mimo to decyzje są racjonalne a nie impulsywne. lubisz świecić, wyróżniać się pochwalić się czasem znajomym, twoje życie nie jest nudne, dużo się dzieje jesteś jak wiatr.((Rycerz mieczy, Diabeł, Paź buław, As kielichów, Paź denarów, 6 buław, 8 buław)

 

ad 1 no wyglądam troszkę inaczej, blondynka ze mnie naturalna, chociaż raz farbowałam włosy i skończyło się katastrofą i nieokreślonym kolorem na głowie. Jak byłam mała to rozcięłam sobie głowę i została mi mała blizna na czubku głowy.

ad 2 super, wszystko się zgadza

ad 3 tu ciekawie bo czasem to właśnie taka właśnie wenus w Baranie przypominam, która bardzo podobnie do twojego opisu się zachowuje, którą zresztą mam w horoskopie. No ale to tylko czasami, aktualnie skupiam się na całkiem innych aspektach i wątki uczuciowe zeszły kompletnie na dalszy plan. No ale romantyczka to ze mnie niepoprawna, ale przy tym jest jeszcze coś praktycznego więc nie jestem całkowicie oderwania od ziemi i pochłonięta w marzeniach, więc częściowo się zgadza.

 

zakretka23

1. Wygląd jesteś osobą wysportowaną. Młodą o jasnej karnacji, niebieskie albo szare oczy, włosy jasne. Seksowna babeczka raczej dynamiczna. (siła, królowa buław)

2. Charakter skryta, inteligenta, błyskotliwa, masz dużo zainteresowań ale traktujesz je raczej powierzchownie. Szybko się nudzisz.Jesteś towarzyska, gadatliwa ale raczej nie lubisz mówić o sobie. Taka trochę zadziora. Niepunktualna ? Lubisz wspominać. (4 kielichy, giermek mieczy)

3. Uczuciowa, ciepła osoba, kochliwa. Masz tendencje do idealizowania partnera. Uciekająca w świat fantazji. Seks nie jest dla Ciebie najważniejszy.(6 kielichów, 5 mieczy)

 

ad 1 super, zgadza się wszystko

ad 2 charakter również, często zmieniam swoje zainteresowania, mam taki trochę "słomiany zapał" do pewnych rzeczy, ale ogólnie mam dużo zainteresowań, o sobie raczej nie mówię zbyt wiele, niektórzy ludzie znają mnie mnie od podstawówki a nic o mnie praktycznie nie wiedza, ale ez czasami spotykam takich ludzi którym mówię troszkę więcej o sobie, nie wiem od czego to zależy. No a punktualność to nie jest moja dobra strona rzeczywiście

ad 3 Idealizowanie i świat fantazji to też moja bajka, ale przy tym zachowuje jednak pewną trzeźwość umysłu.

 

Quboss

1.Wygląd - Młoda kobieta o jasnej karnacji.Myślę że oczy bardziej niebieskie.Włosy jasny naturalny blond.Jesteś kobietą energiczną.Czasami możliwe że za bardzo wybuchową.Oprócz tego jesteś odpowiedzialna i twórcza.

Myślę że jeśli chodzi o aspekty uczuciowo seksualne to raczej nic wielkiego w Twoim życiu erotycznym,miłosnym się nie dzieje.Wszystko jest na swoim miejscu.W kartach wyszła mi stabilizacja w uczuciach,ale oprócz tego moim zdaniem jesteś teraz bardziej zajęta zgłębianiem wiedzy tajemnej niż zyciem uczuciowym.

 

No ja dodam że 100% racja co do wyglądu i charakteru blondynka ze mnie naturalna i mam niebieskie oczy, karnacja tez bardzo jasna, super naprawdę, co do uczuć to aktualnie nic się nie dzieje nowego i z tym zgłębianiem wiedzy tajemnej trafiłeś w 10, no lepsze to od najlepszego seksu jest po prostu i tyle i na razie penie się na tym będę skupiać nadal.

A tak dodam tylko, bo przeczytałam w profilu, że grasz na pianinie. Pokroić bym się dała żeby kiedyś spotkać faceta, który by mi coś na pianinie kiedyś zagrał, a jak nie pianistę to chociaż jakiegoś artystę co szkicować potrafi, coby mi jakiś akt namalował.

A poza tym kocham muzykę, a utwory grane na pianinie szczególnie, dla mnie jest to fenomenalne, że jeden instrument potrafi brzmieć jak cała orkiestra naraz.

 

No dobra koniec weryfikacji.

Ogólnie bardzo się cieszę, że dostałam tyle odpowiedzi,

Mam nadzieję że te moje wypociny co napisałam pomogą wam troszkę.

Każdemu dodam po punkciku, bo w każdej interpretacji znalazłam całkiem dużo zgadzających się informacji.

 

Pozdrawiam Serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vampirella
Dziękuje Dorocia za punkcik :usmiech2:...Moje gratulacje kobietki,ładnie poszło...:_hura:

 

No sama byłam zaskoczona jak dużo się sprawdziło. Gratulacje dla wszystkich oczywiście.

Pozdrawiam,

 

PS. Zmieniłam nicka bo się zakochałam w twórczości Angeli Carter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...