Jump to content

ucieczka przed policja


jawrent

Recommended Posts

Witam.

 

Śni mi się ostatnio jeden i ten sam sen. Chciałbym aby ktoś mógłby mi pomóc z interpretacja tego snu, ponieważ nie daje mi on ostatnio spokoju. A mianowicie śni mi się, że wraz z kolegą odwiedzam innego, gdzieś w szczerym polu. Spotykamy się z nim, żeby kupić od niego marihuane. Ogólnie atmosfera jest miła, gdy nagle jeden z kolegów zauważa, że policja w nieoznakowanym wozie zbliża się do nas. Wsiadamy do samochodu, tego który sprzedał nam ganje i uciekamy. Jadąc drogą jakąś poboczna, nagle skręcamy w ścieżkę prowadzącą do sklepu Biedronka Oo Droga jest stroma, w środku lasu. Zatrzymujemy się zaraz za marketem, wysiadamy i zaczynamy palić maryśke, z przekonaniem, że uciekliśmy policji. Po chwili w oddali dostrzegamy, że nadjezdza policja. Chwile jeszcze stoimy, po czym, gdy tylko zauważyliśmy, że dwóch policjantów wysiadło z samochodu i stromą ścieżką zmieżają ku nam, rzucamy się do ucieczki. Wczesniej ustalone postanowienie, że każdy oddala się w inną strone, nie wypala i zaczynamy uciekać wszyscy w tym samym kierunku. Biegniemy po zboczu leśnej góry, która jest gęsto porośnięta. Wszystko gaśnie z chwilą kiedy zauważamy, że dwóch policjantów jest coraz bliżej...

 

Ostatnio całe śnienie zdominowane jest, jak nie przez ten sen, to przez inne sny zdominowane tematem ucieczki, albo gonitwy. Liczę, że ktoś z waszej społeczności pomoże mi ze zrozumieniem tych motywów, gdyż powtarzalność i niezmieniona forma moich snów nie daje mi już spokoju.

 

Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Nie daje Ci spokoju najwyraźniej coś, czego te sny dotyczą.

Uciekasz przed odpowiedzialnością lub karą W jakimś aspekcie swojego życia. Sny powinny zniknąć, kiedy odważysz się stawić czoła temu co Cię goni.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...