Skocz do zawartości

Z domu zostal tylko gruz


pachnidelko

Rekomendowane odpowiedzi

Moj sen byl bardzo dziwny.Wiec tak: snilo mi sie,ze jestem u rodzicow w domu nagle czuje ,ze sufit w moim pokoju nasiaka w szybkim tepie woda z deszczu(ulewa) i osowa sie na dol calkiem po malu i kiedy musialam juz na czworaka chodzic szybko zeszlam pietro nizej zeby powiedziec co sie stalo, ale jak zobaczylam ze wszyscy siedza w kuchni i zartuja i smieja sie stwierdzilam ze przemilcze to(strach przed reakcja rodzicow). W pewnym momencie i pietro nizej sufit zaczol nasiakac ta woda i tez osowal sie coraz nizej i kiedy juz bylo naprawde malo miejsca cala rodzina przeczolgala sie pietro nizej do drzwi wyjsciowy (mama krzyczy PATRYK gdzie on jest? tata cofa sie po niego)(ja cofnelam sie po walizke z paroma ciuchami i kosmetykami) w momencie jak udalo sie calej rodzinie wydostac z domu i przejsc na druga strone jezdni ( tam bylo najbezpieczniej) zauwazylismy ze nie tylko nam cos takiego sie stalo. W tym miejscu gdzie stalismy i czulismy sie bezpiecznie, stali rowniez wszyscy nasi sasiedzi. Pozniej wszystko potoczylo sie bardzo szybko. Nasz dom pierwszy: najpierw dach, sufit z pierwszego i drugiego pietra runol na glebe. Sciany boczne ulozyly sie w odwrucona litere "v" i po jakiejs sekundzie runely w to samo miejsce co poprzednio dach(Dziuwne bylo ze ten gruz nie rozsypal sie po calym podworku tylko byl w tym miejscu gdzie dom stal ani centymetra dalej)Po naszym i wszystkich sasiadow domy zamienily sie w groz tak jak i nasz. I to koniec obudzilam sie na szczescie( bo az strach pomyslec co bylo dalej): Dziekuje za przeczytanie i prosze o interpretacje tego snu.

Edytowane przez pachnidelko
zapomnialam dodac PROSZE O INTERPRETACJE MOJEGO SNU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nagromadzone emocje w Twojej rodzinie i Tobie samej dają o sobie znać z niszczącą siłą.

przyjmuje się, że dom jest obrazem stanu Twojej psychiki.

Edytowane przez sosnowiczanin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...