Jump to content

czy to możliwe ?


tomx23
 Share

Recommended Posts

Jakiś czas temu moja ciocia która sie nie myliła sie w jasnowidzeniu przepowiedziała mi że mam skażoną (scaloną) dusze przez potężnego demona i że to sie stało w czasie moich narodzin. Mam pytane jak tego sie pobyć? a najlepiej chciałbym sie dowiedzieć wszystkiego na ten temat !!

 

 

dzięki z góry

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli Twoja ciocia jest tak mądra to możliwe , że się nie pomyliła chociaż przyznam , że większość takich wróżb można raczej między bajki włożyć ... chociaż przeważnie dawane one są przez jakieś cyganki któe za wszelką cenę chcą zdobyć pare złoty od przechodnia - jeżeli jednak przepowiedziała Ci to Twoja własna ciotka któej rozumiem bardzo na Tobie zależy to raczej można by się zastanawiać jakiej kategorii to demon ? czy masz czasem dziwne uczucia itp. ? Czy czasami zdawało Ci się , że ten demon faktycznie jest w Tobie ? czy masz wrażenie , że czasami lub kiedykolwiek robisz robiłeś cokolwiek przeciwko sobie i zastanawiałeś się co Cie tak właściwie do tego podkusiło >??

Link to comment
Share on other sites

Uczucia raczej nie ale niemożna tego powiedzieć że to było normalne np. ostatnio mnie potrącił samochód po kraksie tej nic mi sie nie stało nawet nie miałem siniaka a samochód miał rozbitą przednią szybę maskę kompletnie wgniecioną, nie ćwiczę a potrawie odepchnąć kuzyna za pomocą jednej ręki który waży 90 kg w czasie siłowania chociaż mam 170 cm i ważę zaledwie 60 kg.tak zdarzyło mi sie poturbować kogoś bo na mnie tylko spojrzał. czasami muszę sie powstrzymywać by nie zrobić komuś krzywdy!

Link to comment
Share on other sites

Od zawsze miałeś takie "zdolności" czy dopiero od kilku lat ?

jeżeli mowa o Twojej niespotykanej wytrzymałości .. oprócz wypadku miałeś jeszcze jakieś sytuacje w których powinieneś był oberwać a wyszedłeś bez szfanku ? Próbowałeś sobie kiedyś coś zrobić specjalnie ? dźgnąłeś się czymś kiedyś ? czy rana goi się u Ciebie szybciej niż u innych czy w normalnym tępie ? czy miałeś jakieś choroby poważne ?

Link to comment
Share on other sites

wieku 10 lat spadłem z I pietra kilka razy wdepnąłem przypadkiem na gwóźdź tak że wyszedł z drugiej strony rana doiła mi sie 3 dni i nie było śladu po zajściu i raz do roku jestem chory nie miałem żadnych operacji i nie byłem poważnie chory nigdy

Link to comment
Share on other sites

faktycznie Twoje zdrowie jest dość "dziwne" ale nie widzę powodów do obaw .... jak dotychczas z tego co mówisz wnioskuję , że ten demon lub nazwijmy go po prostu duch siedzi w Tobie ale jedynie Ci pomaga a Twoja chęć walki i niepochamowane emocje to już raczej może być jego jakaś część osobista ...

Ja osobiście bardzo chciałbym mieć takie "dolegliwości" :icon_smile2: oczywiście rozumiem , że Ty jesteś zainteresowany swoim przyszłym zdrowiem ?...

ciężko powiedzieć mi tak z samego opisu czy jest to faktycznie demon czy jakiś zły duch mniejszego stopnia i jakie skutki noszenie takiego ducha w sobie może mieć w przyszłości ... chodzi mi o to , że niestety nie znając Cię lepiej nie jestem w stanie skomunikować się z duchem aby "wyczaić" jakiego jest nastawienia w stosunku do Ciebie ... Obawiam się trochę , że w przyszłości ( oczywiście jest to wersja najgorsza) zapragnie on zawładnąć całym Tobą ... wtedy może to nie być tak przyjemne jak dotychczas ... obawiam się nawet opętania ... ale nie chcę mówić nic na przyszłość bo nie widzę sensu . Po 1 jeżeli chcesz konkretnie wiedzieć co te "coś" które masz w sobie umie , chce itp. musiałbyś skontaktować się z jakimś medium osobiście ... Przypomnę , że może się też zdarzyć , że jest to np. duch osoby Tobie sprzyjającej która po śmierci nie umiała przestać i dalej chce Ci pomagać więc stara się jak może żeby dążyć do jakiejś Twojej doskonałości ... Mogła to być osoba agresywna i z tond u Ciebie takie zachowania . Przypuścić również możemy , że jak zapewne Ci wiadomo duchy co jakiś czas mogą powrócić na ziemię . Mogą tu szukać swojego grobu , odwiedzić rodzinę itp. ale możliwe , że Ciebie naszedł akurat duch osoby który po prostu chce żyć i wszedł w Twoje ciało -mógł to zrobić nawet kiedy spałeś .... I po prostu odziedziczyłeś po nim pewne zachowania , nawyki itp.

Jednak dziwi mnie tutaj , że działo się to już od małego ... ale cóż jak już mówiłem nie jestem w stanie odpowiedzieć Ci na nic konkretnie musisz po prostu skontaktować się z medium ...

Link to comment
Share on other sites

a jakie zdrowie mieli Twoi dziadkowie ? jakiej kondycji jest Twoje rodzeństwo ? i jaka była długość życia Twoich dziadków i pradziadków ? czy na coś poważnego chorowali ?

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli chodzi o moja rodzinę to z s tego co wiem jest kiepskiej kondycji wszyscy członkowie na coś chorują a dziadkowie i babcie umarli jak miałem 11 lat tak pradziadków i prababci nie znałem

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Witam!

2 lata temu we wigilię przyszła do mnie do domu znajoma kobieta i zabrała kryształ soli, który miała wcześniej obiecany.

2 miesiące później dowiedziałam się, że jestem poważnie chora.

Powiedzcie mi, czy to że ta kobieta przyszła akurat we wigilię i zabrała sól może mieć jakikolwiek związek z moją chorobą?

Link to comment
Share on other sites

Mimo iz dalej mowi mi to niewiele, nie widze dlaczego ona powinna miec cokolwiek wspolnego z Twoja choroba szczerze powiedziawszy :)

Pozdrawiam najserdeczniej

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...