Skocz do zawartości

Okropny płacz


tacher

Rekomendowane odpowiedzi

Śniło mi się, że miałam zasiadać z rodzicami (bez mojego brata właśnie, a też z nami mieszka) do obiadu.

Przyniosłam 2 pełne talerze do stołu - swój i taty. Były to mielone z ziemniakami. Wróciłam po coś do kuchni, w której wciąż była mama. Jak wróciłam do pokoju, gdzie mieliśmy jeść, zobaczyłam, że mój tata wyjada z jednego i drugiego talerza. Zdenerwowałam się niemiłosiernie. Wykrzyczałam mu wręcz, że jest niecierpliwy, że brak mu kultury, że tylko by się obżerał. Próbował coś powiedzieć, ale nie wiem co. Wzięłam swój talerz i wszystko co na nim było, zrzuciłam na talerz mojego taty. Zaczęłam strasznie płakać. Jak już wszystko zrzuciłam, to zaczęłam łamać talerze (nagle miałam kilka pod ręką) i rzucać nimi gdzieś przed siebie, ale nie w rodziców. Niedługo po tym znalazłam się w kościelnej ławce. Był to kościół w Olsztynie - tam gdzie się wychowałam (od 7 lat mieszkam w Warszawie, wcześniej mieszkałam w Olsztynie). Leżałam na tej ławce i wciąż niemiłosiernie płakałam, że mój tata zrobił coś takiego (heh). Po mszy spotkałam tam też moje 4 przyjaciółki z podstawówki. Szły w szeregu koło siebie, trzymały się wzajemnie pod pachę. Widziałam, że szły w moim kierunku, ale tylko jedna, M. podeszła do mnie i spytała co jest. Ja coś na nią krzyknęłam w tym płaczu i ona też mi coś odkrzyknęła - nie pamiętam co.

Najbardziej utkwił mi ten płacz. Cały czas płakałam i wyłam wręcz. Jakby mnie wszystko w środku bolało. Wiłam się z tego wszystkiego. W tym kościele też płakałam, ale było tak, jakby nikt nie zwracał na mnie uwagi.

Nie wiem jak mam to interpretować. Ale jak się dziś obudziłam, czułam się strasznie zmęczona.

 

Także czekam na jakąkolwiek odpowiedź.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...