Jump to content

Ancol,a moze Ty mozesz?


joanna_k

Recommended Posts

Witaj!

nie chcialabym powielac postow,ale moze moglabys zinterpretowac moj portret?

bardzo by mi zalezalo,jesli to mozliwe na probie odczytania ewentualnego"powolania"

w zyciu?jakies zdolnosci,cos co moglabym urzeczywistnic?

ps.oczywiscie bede czekac cierpliwie

pozdrawiam Cie

joanna 23.02.1979

Link to comment
Share on other sites

Witaj!

nie chcialabym powielac postow,ale moze moglabys zinterpretowac moj portret?

bardzo by mi zalezalo,jesli to mozliwe na probie odczytania ewentualnego"powolania"

w zyciu?jakies zdolnosci,cos co moglabym urzeczywistnic?

ps.oczywiscie bede czekac cierpliwie

pozdrawiam Cie

joanna 23.02.1979

 

Hejka joanna_k

 

Już od dziecka potrafiłaś się porozumieć z innymi ludźmi. Kontaktowy dzieciaczek z Ciebie był. Najprawdopodobniej dobrze się uczyłaś (dobre wyniki w nauce do szkoły średniej). Miałaś swoje zdanie i często je wyrażałaś. Dużo rówieśników wokół Ciebie w tym okresie. Jeśli masz rodzeństwo, to w tym okresie też nie miałaś z nim problemów. Być może, że występowałaś publicznie - chodzi mi o jakieś przedstawienia, wystąpienia w szkole itp. Możliwe iż miałaś problem z porozumieniem się z matką. Dorosłość to opieka i troska o swoją rodzinę. Możesz stać się w pewnym momencie "kurą domową". Dodatkowo będzie to okres, w którym zwrócisz się w stronę swojego wnętrza i być może zainteresujesz się ezoteryką, w grę wchodzi Tarot, numerologia, astrologia i wszelaka wiedza jaką możesz nabyć z różnych źródeł. Możliwe, że w tym okresie będziesz pomagać innym ludziom, możliwe, że za pomocą swojej wiedzy. Trzeci etap to zdecydowanie praca zawodowa. Możliwe, że jakieś ważne stanowisko możesz wtedy piastować. Dość silnie w tym okresie będą się zaznaczać wszelakie energie męskie np. silnie może oddziaływać Twój mąż.

Możesz mieć problem z własną kobiecością, albo możesz ją negować albo wyjątkowo się na niej koncentrować. Nie możesz dopuścić by być tylko "matką i żoną", musisz pamiętać tez o sobie. Najprawdopodobniej nie lubisz sprzątania, gotowania itp. prac domowych. Dodatkowo jesteś bardzo życzliwą i ciepłą kobietą. Potrafisz się porozumieć się z większością ludzi i załagodzić kłótnie oraz spory. Chyba tworzysz zdrowe i poprawne relacje partnerskie (przynajmniej z Twojej strony jest wszystko w porządku). Rozsądek i przyjaźń jest Ci bliska.

Hm... masz talent...jakby to ująć... do kroczenia odpowiednią ścieżką życia :) Na pewno dość często zastanawiasz się nad sensem i celem istnienia tego świata. Hmm... no i zdolności ezoteryczne niewątpliwie posiadasz, tylko powinnaś je troszkę uaktywnić, bo jakby uśpione były.

Twoja misja to szeroko pojęta aktywność! Nie powinnaś siedzieć bezczynnie w domu i czekać jak się coś zadzieje. Musisz działać, tu i teraz. Chodzi mi tu o pozyskanie sukcesu w zakresie kariery zawodowej, tylko należy pamiętać o innych ludziach, najlepiej coś robić dla innych. Widzę dwa nurty, w których mogłabyś się świetnie zrealizować. Albo coś związanego z aspektami artystycznymi, biznesowymi a nawet politycznymi lub troszkę innymi typu wróżbita, pracownik społeczny, historyk, znawca obcych kultur. Dodatkowo masz dar w zakresie rozumienia swojego ciała. Rozumiesz potrzeby swojego organizmu i starasz się o niego dbać.

Szczęście i harmonię osiągniesz gdy będziesz mogła się zatroszczyć o swoją rodzinę i dom. Dodatkowo gdy będziesz mogła rozwijać w sobie wszelakie pierwiastki żeńskie. Lubisz ładny wystrój domu i radość Ci sprawiają ładne przedmioty. Nie zaniedbujesz także swojej wyobraźni... lubisz marzyć.

Uważasz się za człowieka energicznego, dynamicznego, z dużym urokiem osobistym. Nie boisz się żadnych zmian, bo wiesz jak się do nich przystosować. Hm... możliwe, że masz słabe zdrowie... Inni natomiast widzą Cię jako przywódcę, lidera, kogoś kogo można "słuchać". Mogą widzieć w Tobie człowieka, który ma wysokie poczucie własnej wartości i ciekawy, interesujący wygląd zewnętrzny...

 

The end.

Pozdrawiam,

Ania :)

Edited by Ancol
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...