Jump to content

Samotność


NarratorkaHorrorow

Recommended Posts

witam

 

Jak można za pomocą Hipnozy poznać przyczyny samotności i je zniwelować? A najlepiej usunąć,by móc cieszyć sie życiem;)

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Jeśli samotność jest zdeterminowana przez naszą przeszłość w życiu obecnym czy w życiach poprzednich lub takimi czynnikami jak klątwa, własny wybór a nawet misja to idzie do tego dotrzeć za pomocą regresji hipnotycznej. Taką możliwość oczywiście mają jedynie ci których dusze są pozytywnie spolaryzowane.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Jak można za pomocą Hipnozy poznać przyczyny samotności i je zniwelować?

 

...a można? Na to jest tylko jeden sposób. Spotkać na swojej drodze bratnią duszę, taka która rozumie ciebie bez słów a Ty rozumiesz ją i przyciąganie jest tak odczuwalne , że nic nie jest w stanie tego zatrzymać. Jeśli nie spotka sie kogoś takiego , to można całe życie udawać, że sie jest w tłumie otoczonym różnymi ludźmi, wydarzeniami i okazjami, ale tak naprawdę to nic nie ma znaczenia bo we wnętrzu i tak samotnie odmierza sie każdą chwilę w życiu , bo nic ani nikt nie zastąpi tej osoby, bez której nie żyje się w pełni.

Link to comment
Share on other sites

Oj znam to uczucie,jak można namierzyc tą bratnią duszę??Wiem,że czasem ejst tak,że spotykamy ja i jednak odrzucamy(były takei przypadki poruszane w kasiazkach newtona przeznaczenie dusz)

Link to comment
Share on other sites

Samotność czym jest ? Dla każdego czymś innym . Szczęściem moim jestem ja sama a spotkanie bratniej duszy daje mi poczucie spełnienia .Gdyby było inaczej przykre doświadczenia, które może nam zaserwować druga połówka mogłoby zaburzyć poczucie szczęścia i na nowo wzbudzić poczucie samotności.

 

Jak żyłam niezgodnie ze swoim duchem czułam się samotna pomimo wielu znajomych, kochającego dziecka i męża .Załatwiłam w sobie sprawy z dzieciństwa i ruszyłam po swoje szczęście .Teraz Nikt nie jest w stanie mi go zabrań lub zniszczyć.Wpływ mam na siebie :-) Cieszę się swoim życiem i już za niczym nie tęsknię bo dbam o siebie i swoje wnętrze .Dobrze mi gdy jestem sama jak również wśród bliskich :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

samotność to jednocześnie problem i błogosławieństwo. należy je tylko odpowiednio odczytać i zastosować w życiu. wszystko jest lekcją.

Link to comment
Share on other sites

wydaję mi się że na początek wystarczyłoby żeby hipnotyzer zastosował odpowiednią sugestię w tym celu - to tak najprościej

Link to comment
Share on other sites

brzmi prosto Carlotta46.Nie mniej jednak jako kobieta,jak bardzo bym sie starała,i tak niemam powodzenia.

Link to comment
Share on other sites

Jak można za pomocą Hipnozy poznać przyczyny samotności i je zniwelować? A najlepiej usunąć,by móc cieszyć sie życiem;)....

 

....Nie mniej jednak jako kobieta,jak bardzo bym sie starała,i tak niemam powodzenia.......

 

Jedna metoda to podczas transu zmiana przekonań na takie że masz powodzenie ;-)

 

Usłyszałam bardzo fajne powiedzenie : Jeżeli chcesz być szczęśliwy to przestań myśleć ;-)

Edited by befadka
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Befadka,coś w tym jest i musze powiedziec świetna rada;)

Przestałam o tym myśleć i samotność przestała mi przeszkadzać;)

Link to comment
Share on other sites

Przestałam o tym myśleć i samotność przestała mi przeszkadzać;)

 

Ot to całe sedno naszych problemów = myśli ;-)

 

Cieszę się że u Ciebie lepiej ;-)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 3 weeks later...
  • 1 year later...

Jeśli ktoś czuje się samotny, to zwykle przyczyną tego jest fakt, że nie ma w około siebie zbyt wielu ludzi. Hipnoza nie jest magiczną różdżką, która sprawi, że w naszym życiu pojawi się ktoś fajny i ważny. Siedzenie na kanapie i wyobrażanie sobie, że jest dobrze też nie rozwiąże żadnego problemu.

 

Jedynym rozwiązaniem problemu samotności jest wyjście do ludzi, poznanie kogoś nowego, zaprzyjaźnienie się i zakochanie.

 

I tu należy sobie zadać pytanie: dla czego tego jeszcze nie zrobiłam/zrobiłem? Jeśli odpowiedzią jest brak pewności siebie, wstyd, nieśmiałość, nieumiejętność nawiązywania kontaktów czy nawet lęk przed wyjściem do ludzi... Cóż. To właśnie są sprawy, w których możemy sobie pomóc hipnozą. Bo hipnoza nie jest w stanie spowodować, żeby z nieba spadła nam wymarzona osoba. Ale z łatwością może sprawić, że poczujemy się pewni siebie, odważni i radośni, poczujemy chęć wyjścia z domu - a wszystko to bardzo ułatwia spotkanie kogoś interesującego :)

 

No i nie powstrzymam się od maleńkiej złośliwości: oczywiście można zamknąć się w domu, robić regresy i wyobrażać sobie wszelkie możliwe przyczyny samotności, można zdejmować klątwy, czyścić energię, polaryzować duszę :) i wyobrażać sobie swoją misję. Każde z tych działań będzie mniej więcej tak samo sensowne i pożyteczne w radzeniu sobie z samotnością jak snurklowanie swojego hippelestacza :)))

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Samotnosc jak ktos napisal moze byc przeklenstwem i blogoslawienstwem. Nie wiem czy to nasza spuscizna po poprzednim zyciu. Dokonalam 2 razy regresji do poprzednich wcielen i za kazdym razem pewnien rodzaj samotnosci mi towarzyszyl. W moim obecnym zyciu rowniez. Jestem mloda osoba i czesto zdarza mi sie wychodzic na dyskoteki z kolezankami. Niektore z nich sa bardzo atrakcyjne. Czesc z nich pomimo atrakcyjnosci jest tez samotna. Tych samotnych faceci nie podrywaja. Moze jest to banalny przyklad, ale jak dla mnie niektorzy maja cos w sobie przyciagajacego ludzi, a inni nie zostali obdarzeni tym darem. Te samotne dziewczyny wywodza sie tez z rodzin, gdzie powiedzmy byly emocjonalnie zaniedbywane przez rodzicow. Moze nie znamy innego stanu niz samotnosc i nie potrafimy podswiadomie zaakceptowac czyjejsc uwagii, pomocy itp. Moze wysylamy sygnal do otoczenia: chce byc samotna.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...