Jump to content

Okno,przyjaciel


Iwi__34

Recommended Posts

Stałam w domu przy zamkniętym,czystym oknie i czytałam książkę którą pożyczyła mi koleżanka ,książka o charakterze psychologicznym,na parapecie stały czerwone róże w wazonie,(które obecnie tam stoją).Podczas czytania zerkałam przez szybę na ulicę,w pewnej chwili zauważyłam przyjaciela,wymieniliśmy się uśmiechem,po czym on gwałtownie przyśpieszył kroku,jakby nie chciał być zauważony przez inne osoby które stały za domem::icon_cry:

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem nic o tym żebym się martwiła iż kontakty ze znajomymi ulegają zmianie,ale w 100%ulegają.Uczyć się raczej nie uczę co nie oznacza iż nie zgłębiam wiedzy no zgłębiam to zbyt dużo próbuje ale jakoś mi to nie wychodzi.Póki co żyje i pracuje w osamotnieniu z bardzo chora babcią.

Link to comment
Share on other sites

Pewnie coś w tym jest,ale jak dla mnie to trochę inaczej widziałam ten sen,wzięłam pod wzgląd róże i to że muszę czegoś się dowiedzieć o tym przyjacielu,że coś jest niejasnego,ale nie wiem- być może się mylę

Link to comment
Share on other sites

No a co to za róże? Skoro stoją tam faktycznie to ja nie przywiązałam do nich wagi, ale może mają dla Ciebie jakieś znaczenie, np. w jakich okolicznościach i od kogo je dostałaś (jeśli w ogóle Ty je dostałaś). Przykro mi, ale nie siedzę w Twojej głowie, dlatego pisz, pisz i jeszcze raz pisz o wszystkim co wyda Ci się istotne.

A może rzeczywiście jest coś niejasnego skoro piszesz że relacje na 100% ulegają zmianie?

Link to comment
Share on other sites

hm chyba nie będę ciągnąć tego tematu, ale bardzo dziękuje za zainteresowanie się moim snem i zwrócę uwagę na te stosunki międzyludzkie,lecz obawiam się że na niektóre jest już zdecydowanie za późno.Na pewno niedługo tutaj zawitam.Pozdrawaim

Link to comment
Share on other sites

Szkoda że rezygnujesz, myślałam że Ci zależy na rozgryzieniu tego snu.

Pamiętaj, że sam w sobie sen jest niczym bez odniesienia do Twojego życia. Dlatego te wszystkie pytania - żeby móc skonstruować interpretację jak najrzetelniejszą.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...