Jump to content

Powtarzające się sny o wakacjach.


anavi

Recommended Posts

Witam wszystkim, jestem tu nowa i przyznam się szczerze zarejestrowałam się, ponieważ zależy mi na zinterpretowaniu wciąż powtarzających się snów. Sama nie mam pojęcia co mogą oznaczać.

Od dłuższego czasu (powiedziałabym, że trwa to już kilka miesięcy) prawie wszystkie moje sny dotyczą wyjazdów i wakacji. Jakiś urlop nad morzem, domki w górach, namioty, jazda pociągiem, wczasy za granicą, również podróże związane z odwiedzinami rodziny lub celach zawodowych. Nawet jeśli z pozoru śni mi sie coś innego, np. rozmowa z koleżanką, impreza, zakupy to w śnie ma to miejsce nie w miejscu zamieszkania/w domu tylko na jakimś campingu, koloniach, hotelu itd. Często sny te dotyczą kłopotów z powrotem z wakacji (wsiadam nie w ten pociąg co trzeba lub zmienia on trasę itp). Dwa lub trzy razy w snach tych powtarzały się też buty a mianowicie nie mogłam iść z resztą uczestników nad morze, bo nie umiałam znaleźć odpowiednich butów i oni mnie zostawiali i szli a ja dalej szukałam.

Chciałabym wiedzieć co mogą oznaczać te sny, bo raczej nie dosłownie zwykłą chęć wyjazdu na wakacje, bo ostatni rok nie pracowałam, byłam na wakacjach, wyjazdach itd, więc nie brakuje mi tego. Często też mi się śni przeprowadzka do innego domu, remont itp.

Bardzo proszę, jeśli ktoś się na tym zna i ma jakieś pomysły, może sny chcą mi dać jakiś znak, coś uświadomić, na coś wyczulić, bo to już trwa tak długo a ja nie wiem o co chodzi!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...