Jump to content

Rak-terapia gersona


gratere
 Share

Recommended Posts

dziękuję Gratere za link

 

szczerze to niby sie to wszystko wie ale ....hmmm....

ja osobiscie jestem przerażona ogromem zniszczen jakie sobie sami fundujemy nasza kochana "cywilizacja"

 

dla chętnych zamieszczam linka o podobnej tematyce i polecam zapoznanie sie z ową publikacja -TOTALNA KURACJA ANTYRAKOWA

WEDŁUG RUDOLFA BREUSSA

 

TOTALNA KURACJA ANTYRAKOWA WEDŁUG RUDOLFA BREUSSA

Link to comment
Share on other sites

Tym którzy bezwzględnie śpieszą się na tamten świat polecam obie te kuracje, a tym, którzy je propagują proponuję by zastosowali je prewencyjnie samym sobie bo mam nadzieję, że nie otrą się o tych śpieszących się do nieba ale przekonają się z czym mają do czynienia.

Edited by hipnotyzer
Link to comment
Share on other sites

Pisałem już o tym wiele razy. W tym dziale w temacie WITAMINA B-17 również. Ciężko jest pisać na okrągło to samo. Otóż te kuracje potrafią wykończyć a nawet zabić zdrowego człowieka a cóż dopiero chorego i krańcowo wyczerpanego. Każdy praktycznie przypadek raka idzie wg metody BREUSSA bo chorzy przestają jeść i tym samym zjadają samych siebie ale raka i tak nie są w stanie zjeść. To totalna bzdura. Twórcy tych metod nie mieli żadnego pojęcia o istocie i przyczynach nowotworów . Zresztą wsółczesna medycyna z wiedzą o istocie nowotworów jest w tym samym miejscu, czyli nie wie nic. I dlatego efekty stosowania metod medycznych jak i alternatywnych są praktycznie żadne. Biorąc pod uwagę wszystkie nowotwory przeżywalność chorych przez 5 lat wynosi jedynie 2%. a w tej statystyce ujęte są też te łagodne nowotwory. Dopuki Ci którzy leczą nowotwory nie zrozumią, że w przypadku nowotworów ma się do czynienia z pasożytem energetycznym a w zasadzie z duszą mającą wystarczająco wysoki poziom intelektu do zbudowania swojego własnego ciała wewnątrz naszych ciał i nie nauczą się tego pasożyta usuwać, to efekty leczenia nadal będą prakytcznie zerowe. Nawet jeśli się wytnie rakowatą tkankę czy ją zje jak w przypadku BREUSSA to i tak go się nie zniszczy bo pasożyt energetyczny pozostaje i dopuki my żyjemy to on ma w nas wszystko co potrzeba do zbudowania sobie następnego ciała wewnątrz nas. A kiedy chory umrze to pasożyt nadal będzi miał się bardzo dobrze i znajdzie sobie następnego żywiciela. Tak więc aby leczyć nowotwory trzeba znaleźć i zniszczyć pasożyta a nasze organizmy z resztą sobie poradzą jeśli nie zostaniemy otruci chemią. Usunięcie pasożyta to najdoskonalsza metoda leczenia bo: nie wymaga hospitalizacji, nie wymaga żadnego sprzętu ani jakichkolwiek lekarstw poza przeciwbólowymi w przypadku bólu, Jeśli pasożyta usunie się na samym początku zaraz po rozpoznaniu i nie zatruje się pacjenta chemią to pacjent nawet nie zauważy że miał nowotwór.

Edited by hipnotyzer
Link to comment
Share on other sites

Długo zastanawiałam się nad Twoimi słowami Hipnotyzer i niestety nie zgadzam się że wyżej wymienione diety to gwóźdź do trumny... jak wiadomo żadna dieta nie doprowadziła do śmierci jeśli jest stosowana z głową i w określonym czasie. Co złego jest w oczyszczeniu organizmu z toksyn przez jakąkolwiek z diet. Każdy będzie bronił swoich racji... że jego wiedza na temat tego czy owego leczenia jest najlepsza jednak niestety ... RAK to wciąż wyrok (późno wykryty-zaawansowany)... gdyby hipnoza była tym cudownym" lekiem" czy byłoby tyle niepotrzebnych przedwcześnie zakończonych ludzkich istnień??

Zapoznałam się z Terapią Gersona i jak dla mnie ma ona sens... bo ile toksyn fundujemy sobie przez naszą kochaną cywilizację?? W filmikach widać dokładnie w jakim świecie przyszło nam żyć i jeśli ktoś podejdzie do tego z powagą i weźmie do serca to jak bardzo sobie sami szkodzimy ...może wpaść w paranoje ;/ jedzenie bleee ...woda skażona wszechobecna chemia gospodarcza .... i jemy oddychamy wchłaniamy to wszystkie świństwa każdą najmniejszą komórką naszego organizmu;/

Powstaje nowa dziedzina medycyny- medycyna mitochondrialna(nierozpowszechniona nowa gałązka ) i jak dla mnie ona ma bardzo dużą SZANSĘ na pokonanie raka.... Jeśli ktoś zna budowę komórki i jej funkcje oraz mechanizm fizjologicznego jej umierania -apoptozy zgodzi się ze mną iż tu tkwi sedno problemu.Rak rozpoczyna się tu w komórce!!! Każdego dnia w naszych organizmach powstają komórki rakowe ale są automatycznie niwelowane przez nasz system odpornościowy . Jeśli natrafią na moment zachwiania równowagi - moment kiedy nasz organizm traci możliwość walki z tym intruzem,staje się bezradny.I jeśli na dodatek przegapimy go ... może być za późno. Dlatego BARDZO WAZNA jest PROFILAKTYKA bo każdy rak w początkowym stadium choroby jest w 100% wyleczalny. Jeśli z jakiegoś powodu nie zadbamy o to możemy mieć pretensję do siebie bo zlekceważyliśmy pierwsze symptomy choroby. Ktoś mi zarzuci że rak nie daje objawów -ok zgadzam sie zatem profilaktyka!

Nie neguje żadnej metody leczenia konwencjonalnej i niekonwencjonalnej oby tylko nie szkodziła.

Gdyby ktokolwiek odkrył cudowny lek na raka nie byłoby tyle łez z powodu straty naszych bliskich... póki co medycyna jest bezradna albo ślepa i to jest smutne.

Co do wit B17 -nie zapoznałam się dokładnie wiec jeszcze nie wypowiem się... jeśli jednak miałby to być ten cudowny lek - to najwidoczniej komuś bardzo zależy na tym aby go jednak nie aplikowano jako środek zapobiegający bądź leczący...bo spadnie podaż innych medykamentów które napędzają farmaceutyczną koniunkturę ale jeśli tak jest to gdzie przysięga HIPOKRATESA?? to...przestępstwo??

Link to comment
Share on other sites

Ambere, każdy ma prawo do przekonań. Zadziwia mnie jednak siła twoich przekonań w obliczu tego, że nie znasz istoty nowotworu i ich przyczyny a tak mocno trzymasz się starych, wyświechtanych, zdewaluowanych, przekonań. Proponujesz by chory organizm zamiast walczyć z chorobą marnował swoje siły na jakieś bzdurne, urojone sprzątanie. Proszę zauważ, że największym sprzątalniczym problemem w naszym organizmie jest posprzątanie po własnych zużytych elementach naszych tkanek a po głodówkach oczyszczających nie tylko brakuje nam energii na funkcjonowanie ciała a tu jeszcze trzeba znaleźć energię na wychodzenie z choroby i sprzątanie po głodówce. Mam wrażenie że wszyscy od teorii sprzątalniczych charakteryzują się przekorną logiką: Jeśli jest źle, to trzeba wbić jeszcze parę gwoździ do trumny, to może wówczas będzie lepiej. Niestety w takim wypadku lepiej nie będzie.

Znudziło już mnie powtarzanie, że nowotwór to nie jakaś wadliwa komórka ani nawet 10 milionów takich komórek, bo z takimi wadliwymi komórkami to nasze ciała sobie zawsze poradzą. Problem nowotworu polega na tym, że jest to zorganizowany system obcych nam komórek. A zorganizowany system to jest samodzielny organizm mający swój własny system sterowania czyli duszę. Nowotwory osiągnęły bardzo wysoki stopień specjalizacji i przystosowań do warunków w których żyją (w zasadzie powinny być badane i systematyzowane przez zoologów tak jak inne nasze pasożyty). Są tak świetnie przystosowane, że praktycznie nie można ich zniszczyć niszcząc ich ciała. By zniszczyć nowotwór trzeba zniszczyć jego duszę, czyli pasożyta energetycznego, który zamieszkał sobie w naszym ciele. dotyczy to także ciał zwierząt. Dla przykładu podam, że pies leczony przeze mnie tą metodą na raka wątroby bez stosowania jakichkolwiek środków farmakologicznych i bez przestawiania go na trawożerność. całkowicie powrócił do zdrowia po dwóch tygodniach. W tym czasie guzy zropiały a wątroba się wygoiła. Podaję przykład z psem bo tu jest sprawa czysta, żaden lekarz się do tego nie wtrącił i nie przypisał sobie sukcesu a przy tym totalnie nie zatruł i nie poparzył pacjenta, tym samym krańcowo utrudniając wyleczenie i pełny powrót do zdrowia, o ile po takich terapiach wogóle jest to możliwe.

Edited by hipnotyzer
Link to comment
Share on other sites

Hipnotyzer czytaj proszę ze zrozumieniem dobrze??

Nie mam żadnych przekonań ...dla mnie każda skuteczna metoda jest ok nawet tak bardzo niewiadoma jak Twoja- ok i chwała Ci za to jeśli działa.

Osobiście popieram wszystko co NIE SZKODZI, Nie napisałam że się nie zgadzam z tym o czym piszesz -czy są jakieś pasożyty energetyczne -nie wiem ta działka jest mi obca natomiast medyczny punkt powstawania nowotworów nie

 

 

tez jestem ciekawa jak zniszczyć dusze nowotworu

Link to comment
Share on other sites

Ambere jeżeli ktoś używa słów: "nie zgadzam się" to one najdobitniej wskazują na przekonania. Ale nie ma sensu się ekscytować bo każdy ma przekonania i każdy je weryfikuje. Odnośnie terminu: "zdrowa żywność" i " oczyszczanie się organizmu", to uważam, że cała wiedza, która w tej dziedzinie funkcjonuje jest wynikiem propagandowego rozwadniania ludzkich mózgów. Tak naprawdę żywność, która posiadała nerki w trakcie jej powstawania jest niewątpliwie zdrowsza i czystsza od żywności która tych nerek nie posiadała. A tylko mimochodem wspomnę że nie ma już nie zatrutej gleby min. metalami ciężkimi i syntetycznymi środkami ochrony roślin i nie ma produkcji roślinnej bez pestycydów i herbicydów a do tego jeszcze GMO.

Pisałem już niejednokrotnie, że każdy kto ma świetlistą duszę tj. około 50% wszystkich ludzi ma możliwość dostrzec i zniszczyć swoim światłem pasożyty energetyczne znajdujące się w jego ciele. Są też tacy którzy mają duchowy talent do uleczania innych i jeśli ta ich dusza jest wystarczająco czysta tzn. bez czerni i szarości, a do tego ma odpowiednio wysokie wibracje swojego światła, to tacy ludzie mogą usuwać pasożyty energetyczne innym. Jest to b. ważne gdyż ludzie długo chorujący mają na tyle słabe światło, że absolutnie nie są w stanie sami sobie pousuwać swoje pasożyty.

Powinniśmy sobie uświadomić, że negatywne energie są odpowiedzialne nie tylko za nowotwory ale praktycznie za 90% wszystkich naszych chorób w tym choroby psychiczne.

Pasożyty energetyczne usuwa się będąc w stanie relaksacji, może to być hipnoza lub autohipnoza. Będąc w takim stanie doskonale je widzimy i widzimy efekty naszych działań.

Edited by hipnotyzer
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...