Jump to content

Własna Śmierć.

Klaudynax
 Share

Recommended Posts

Śniła mi się moja własna śmierć, ale była strasznie dziwna. Na początku skręciłam kostkę, później moje koleżanki i koledzy i ogólnie ludzie których nigdy w życiu nie widziałam zaprosił mnie na piwo i poszłam z nimi po czym moja babcia uświadomiła mi że przez to że wypiłam piwo umrę bo dostawałam zastrzyki na skręconą kostkę . xD i Później miałam motyw że stoję tak jako 3 osoba widzę siebie jak lezę w ładnej skromnej sukience bialej w trumnie i jest duuuzzzo ludzi moich znajomych i wielu innych i podchodzę do mojego taty i pytam:,, Tato widzisz mnie? Tato!" on nic nie odpowiada po czym podchodzę do mamy i powtarzam pytanie czy mnie widzi ona odpowiada ze tak po czym mowie jej: ,,Cześć mamo przyszłam się pożegnać bo ja umieram i odchodzę'' moja mama z niedowierzeniem patrzyła na mnie i płakała chciała mnie zatrzymać ale nie mogla mnie złapać. prosiła żebym nie odchodziła. W pewnym momencie zobaczyłam mojego byłego chłopaka chciałam tez się z nim pożegnać wiec podchodze i pytam widzisz mnie? on mowi ze tylko moje usta i podchodzę bliżej i mowie ze przyszłam się pożegnać. Ze za wszystko mu dziekuje i ze chcialam mu jeszcze cos powiedziec czego nidy w zyciu mu nie pow. ani w realiach ani w snie. On do mnie ze juz wie co chce powiedziec i zaczyna plakac. Pierwszy raz w zyciu widzialam go placzacego. a ja nie moglam nic zrobic mowie mu Kocham Cie a on nic nie odpowiada. Pocalowal mnie i placze dalej. W pewnym momencie patrze na ta trumne a za plecami czuje cieplo i jasnosc. odwracam sie i widze przed soba tunel ze swiatlem na koncu odwracam sie do niech i ide. zatrzymuje sie i ponownie odwracam w strone tych ludzi widze jak placza jak wołaja ze to niesprawiedliwe ze za mloida na to jestem a ja im tylko macham chodz juz tego nie widza... i nagle ukazjua mi tak jakby slajdy z calego mojego zycia. od poczatku jak bylam malutka co tego w zyciu bnie pamietam jak sie wprowadzialm na nowe osiedle jak zamieszkalam w nowym domu wszystko z detalami. usmiecham sie i odwracam i ponownie ide w str swiatla nagle czuje jak zanikaja moje czesci ciala ... tak jakbym znikala. i co najlepsze w ogole sie nie bałam byłam jakby na to przygotowana.

Pierwszy raz takie cos mialam. I co najlepsze do tej pory potrafilam kontrolowac swoje sny naprawde. a Tego nie umialam... o bylo cos chorego.. byłabym wdzieczna jakby mi ktos przetlumaczyl ten sen.. z góry Dzięki wielkie!