Jump to content

duch-materia nie dający spokoju

anettb
 Share

Recommended Posts

Witam, miałam dziwny sen, prawie taki sam, po raz drugi... Chcę wiedzieć, co oznacza, bo najzwyczajniej się go boję...

Poprzedniej nocy, kiedy już spałam? [ tu jest problem, bo mam wrażenie, że to podczas zasypiania było..] poczułam strach, zobaczyłam materię. Tego nawet nie można duchem nazwać, za to bardzo wyraźnie czuje go, że nadchodzi, bo wraz z nim nadchodzi strach. Stopniowo, coraz silniejszy. I nagle bum, to coś łapie mnie za nogę, zwala z łóżka. Czuje, jak ciągnie mnie po ziemii, próbuje się wyrwać, ale nie mogę. Próbuje krzyczeć o pomoc, ale z moich ust nie wychodzi żadny dźwięk, krzyczę na darmo. Płacze, a to coś wali mną o ścianę. I budzę się cała rozstrzęsiona, przestraszona. Jakiś czas temu też miałam taki sen. To samo wszystko, podczas zasypiania czuje strach. Coś nadchodzi, łapie mnie za nogę, zwala z łóżka. Próbuje walczyć, ale na darmo, próbuje krzyczeć, ale również na darmo, jakbym straciła głos. Tym razem spałam w pokoju na piętrze, to coś ciągnie mnie ku schodom. Uderza parę razy o ścianę przy schodach i budzę się.

Proszę o jakąś interpretację, bo w tym momencie boję się zasypiać.