Skocz do zawartości

Samookaleczenie...


Ankaaa87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Czy może mi ktoś pomóc w tłumaczeniu mojego snu? Odcinałam sobie w nim rękę (dokładnie nadgarstek) siekierką, z tym że tak się tego przestraszyłam, że wszyscy się dowiedzą, iż się kaleczę, postanowiłam ją do połowy przeciąć. Następnie owinęłam ją chustą, obudziłam mamę i wyszykowałam się do wyjścia do szpitala (po to by mi ją doszyli), ale robiłam to wszystko spokojnie, bez pośpiechu, nerwów... Gdy się obudziłam to po kilka razy dotykałam się po ręce czy ją mam w całości i nie mogłam uwierzyć, że to był tylko sen. Wszystko wyglądało tak realistycznie, jak żaden z innych moich snów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasem tak jest moze mialas jakies wazne przezycie w soim zyciu niedawno lub cos ogladałas czy cos..ja tez tak czasem mam jestem szczesliwa ze sie obudzuilam i sprawdzam czy wszytsko na miejscu albo czy kogos nie ma..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uhm to nie będzie w żadnym wypadku interpretacja specjalisty ale kilka razy widziałem coś podobnego.

No więc zazwyczaj ludzie tłumaczyli to w taki sposób:

W twoim życiu wiele się dzieje oraz masz jakiś problem odcinając rękę odcinasz się od problemu, nie odcinasz jej do końca bo nie masz pewności czy to dobry ruch. mam nadzieje ze jako tako pomogłem. Miłego dnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...