Skocz do zawartości

URUZ, THURISAZ, OTHALA oraz TIWAZ, NAUTHIZ, INGWAZ.


kassam

Rekomendowane odpowiedzi

1. Co zrobić żeby zakochał się pewien Pan?

 

URUZ, THURISAZ, OTHALA

 

Zadziałać na zmysły, seksowniej się ubierać, być pewniejsżą siebie i nie "straszyć" związkiem, raczej sie przyjaźnić.

No taki prosty w sumie przepis, że i bez run moznaby to wywnioskować, ale tak wyszło:)

 

2. Czy będzie sformalizowany związek, rodzina?

 

TIWAZ, NAUTHIZ, INGWAZ

 

Wygląda na to, że tak, ale nie obędzie sie bez problemów. Ogólnie chyba dość "owocna" relacja patrząc na Ingwaz? :)

 

Prosto i konkretnie, ale czy w ten sposób mogę to interpretować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Czy będzie sformalizowany związek, rodzina?

 

TIWAZ, NAUTHIZ, INGWAZ

 

Myślę, że pan będzie się tego bał i wiele czasu minie zanim do tego dojdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale, kurcze sprawdzilam Pana juz na wszelkie mozliwe sposoby, jesli jestem w potrzebie i zadzwonie to w ciagu 10minut przybiega. Moge na Niego liczyc w sprawach drobnych i wazniejszych, sluzy pomoca, rada i nawet wtedy kiedy potrafie sama sobie poradzic, sam chetnie mnie wyrecza:) I Jemu to wyrazna przyjemnosc sprawia, ale na kazda probe zblizenia sie reaguje jak na oparzenie...

Zapytalam dlaczego tak jest, otrzymalam odpowiedz:

 

FEHU, TIWAZ, SOWILLO

 

no i nie do konca wiem jak to tlumaczyc, jedyne co mi przyszlo do glowy, to to, ze jest zadowolony, ze swojego zycia w pojedynke, w ktorym sa tylko i wylacznie Jego zasady i nie czuje potrzeby zmian.

 

a na pytanie co On o mnie mysli wyszlo:

 

PERTHO, RAIDO, HAGALAZ

 

no i tu to juz calkiem poleglam. Pertho jak i Hagalaz pojawiac sie moze w przypadku zwiazkow karmicznych,byc moze stad takie wahania nastrojow u Niego, bo raz mily chlopak nic tylko do rany przylozyc, a innym razem szybko sie irytuje i focha pusci. Ja zadnej karmy nie czuje:) nie znam Jego daty urodzenia wiec nie sprawdze, ale sam fakt, ze wciaz zachowalam trzezwosc umyslu, hehe:)

Tylko nie wiem czy to On mysli, ze ja zadowolilabym sie krotkim romansem i szybko zwinela zagle, bo tak naprawde to jestem dla Niego swego rodzaju tajemnica, ktorej nie potrafi wyczuc, przez ktora i tak juz w zyciu pojawily Mu sie zmiany, ktorych nie chcial.

 

Czy to po prostu, On chce ode mnie jesli juz, to niezobowiazujacego romasu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FEHU, TIWAZ, SOWILLO

 

 

Jest tak dlatego, że on nie jest gotowy. (mam nadzieję, że nie jest gejem... Jakoś tak mi przyszło do głowy). Na razie jakby chciał zdobyć jakiś poziom materialny, cały czas nad tym pracuje. Może robi to dla ciebie?

Jednak nie jestem stuprocentowo pewny.

 

 

PERTHO, RAIDO, HAGALAZ

 

Tajemnicza, dynamiczna i nieobliczalna. Jakby niczego nie był pewny w stosunku do ciebie. Nie potrafi cię czasami zrozumieć, choć stara się. Jesteś dla niego wielką zagadką.

 

A teoria z przelotnym romansem... Hmmm... Jakoś tego nie czuję, ale wszystko jest możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja interpretacja chyba bardziej mi sie podoba:) A co do sytuacji materialnej to akurat ja jestem w duzo lepszej sytuacji, oboje mamy plany co do wlasnych dzialalnosci, tyle, ze ja mam w zasadzie pewnik i pomoc osoby, dzieki, ktorej wszystko ma szanse pojsc gladko i bez problemow, przynajmniej w teorii. mam lepsze wyksztalcenie i lepiej platny zawod. Moze tu Go boli, bo to taki honorowy, prawdziwy facet jest:) On tez ma dobry zawod, ale do wszystkiego doszedl sam i jesli chodzi o dalsze plany rozwojowe tez moze liczyc tylko i wylacznie na siebie. Nie bedzie mial zadnych ulatwien, ale wlasnie Mi imponuje Jego zaradnosc i konsekwencja w dazeniu do celu, konkretne myslenie i wiem, ze w zyciu duzo osiagnie.

Dzieki;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...