Jump to content

czy my jestesmy w zwiazku karmicznym? to prawda?


makowa_panienka
 Share

Recommended Posts

Tak, jestescie w związku karmicznym.

 

7/16

 

Jeżeli suma przynosi wibracje, które są tzw. trudnymi dla relacji, to należy wnioskować, że związek taki jest obciążony karmicznie, że związek ma coś do przepracowania i że na pewno połączenie tych ludzi ma zamknąć w tym wcieleniu pewien cykl karmiczny.

7/16 mówi o głębokim dojrzewaniu wewnętrznym, a więc relacja między dwojgiem ludzi będzie przechodziła pewnego rodzaju transformację na poziomie głębi emocjonalnej i mentalnej. 7/16 może znacznie utrudnić lub nawet rozbić relację na jakimś poziomie.

Osoby, których suma dróg życia wynosi 7/16 powinny zrozumieć istotę związku, uczuć i miłości. Osoby w takiej relacji doświadczają tak trudnych sytuacji i wyborów, które umożliwiają rozwijanie i budowanie delikatnej i subtelnej więzi - więzi, w której nie ma miejsca na egoizm, nieciekawe schematy zachowań i jednostronne wymagania. Takie relacje są trudne i często narażają na ogromne dylematy, czasami konieczność rezygnacji z jakichś planów, pomysłów, wymagań – często dla dobra którejś ze stron, a tym samym dla relacji. Wibracja ta podpowiada, aby relacje tworzyć oparciu o głębię miłości oraz nadanie szczególnych praw miłości w naszym życiu. Obie strony powinny dążyć do harmonii wewnętrznej tak, aby więź z drugim człowiekiem, pomimo pojawiających się trudności, a czasem pomimo dysharmonijnej drugiej osoby, była stabilna, szczera i mocna.

Karma ta zamknie się - zrealizuje się dopiero wtedy, kiedy będziemy umieli ustalić priorytety, ale wyznaczone nie przez nasze ego, a nasze serce - poprzez patrzenie sercem.

Wibracja ta uczy pokory wobec drugiej osoby i budowania relacji na subtelnym poziomie – pomimo pojawiających się problemów, pomimo odmienności drugiego człowieka, pomimo różnicy zdań, pomimo różnicy potrzeb – w zwykłej codziennej rzeczywistości. Uczy także umiejętności tworzenia zdrowego emocjonalnie domu – dla dziecka, dla partnera, dla rodzica.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...