Skocz do zawartości

Zaskakujaca reakcja wahadelka!


Theresa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Od jakiegos czasu zafascynowalo mnie wahadelko.

Sprawdzalam na wielu rzeczach i wachadelko prawdidlowo wszystko pokazalo.

Kiedy zapytalam; W ktorym miesiacu tego roku moja corka zajdzie w ciaze ?

Wachadelko wskazalo na diagramie styczen a pytalam na poczatku lutego.

Powtorzylam kilka razy i caly czas wychodzi to samo.Moja corka dostala okres

i w tym momemencie zwatpilam .zrobila tez test ciazowy i wyszlo na nie. Zapytalam wiec czy w przeciagu dwuch miesiecy corka zajdzie w ciaze i tu pelne zaskoczenie poniewaz wahadelko wogole nie zareagowalo. I teraz

niech mi ktos powie co to ma byc?

Zapytalam wiec jescze raz - czy corka jest w ciazy i wahedelko pokazalo ze tak! Prosze o pomoc bo sie pogubilam .

 

Theresa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobnie nastąpiło zasugerowanie odpowiedzi przez To co Ty bys chciala pytania o bliskich naleza do "śliskich"spróbuj pomocniczo spytać o rok .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

diagnozy ciąży nie zawsze chcą wychodzić po tym zastrzeżeniu sprawdzeń, odległość nie przeszkadza mi wychodzi ze była a nie jest właśnie dlatego tak boje się robić takie diagnozy proszę nie daj po sobie poznać ze wiesz planowanie komuś życia rożnie wychodzi pytaj zatem raczej czy córka planuje w danym roku potomstwo sorry nie umiem owijać w bawełnę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

W kartach wyszlo ze poronienie bylo wysoce prawdopodobne. Dla ksiazkowych teoretykow pojawila sie karta la tour w pytaniu ktora mowi w tym przypadku o poronieniu.

ale masz racje, to nie bylo typowe zajscie w ciaze, cos tam bylo nie tak od poczaktu, Nie chce m isie wchodzic w temat bo to nie moja sprawa. Bez kart juz teoretyzuje, ze mogla to byc 'niepoprawna' ciaza po tygodniu poronienie itp...

Edytowane przez tos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...