Skocz do zawartości

Przepowiednia wróżki


joanna2011

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

 

Nie wiem co mnie tkneło, ale poszłam do wróżbitki. Poszłam z tłumaczką, bo jestem za granicą. W moim życiu wszystko w porzadku, ale chodzi o mego przyjaciela, przewidziano ciężką chorobę, a być może śmierć- o smierci tłumaczka miała mi nie mówić, ale wyciagnełam to z niej. Znjaomy to prawda jest chory, odrazu do neigo napisałam jak się czuje, odpowiedział, że ma dosyć i chrzani leczenie. Jestem przekonana, aczkolwiek nie znam się na tarocie, że karty nie chcą przestraszyć, a pomóc. Jestem przekonana o tym, że nic w nasyzm życiu nei dzieje się przypadkowo i nie przypadkowo poszłam do wróżbitki ( dodam, że powiedziała wiele rzeczy prawdziwych). Zaczynam walkę z losem, nie moge tego tak zostawić, jestem pewna, że może się udać. Rozmawiam, ze znajomym, bay podjął się leczenia, nie chce, to bedzie długa droga. Czy ktos już z Was pzreszedł przez takie coś? Czy ktoś może mi coś poradzić?

 

pozdrawiam Was serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!:)

Karty nie są wyrocznią to jest pewne, mogą podpowiedzieć, przestrzeć, wskazać..., ale to my kreujemy swoje życie. Piszesz, że Twój przyjaciel nie chce się podjąć leczenia..., jedno mogę Ci poradzić z doświadczenia, powinnaś być przy nim, wspierać go i przede wszystkim namówić go na leczenie i zmianę toku myślenia. Jeśli jest szansa, a przecież mentalnie jest praktycznie zawsze to niech zawalczy o siebie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Ci serdecznie. Tak myśle, że sznasa jest, ale On leczy się od 2 lat i nie widzi poprawy, twierdzi, że szybciej go antybiotyki zabiją (bardzo go osłabiają ), niż ta choroba. To będzie bardzo trudna droga bo jest uparty i zawziety. Dzieki jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lilith

Joanno, ja czuję, że los jest w jego rękach. wróżka mogła zobaczyć rzeczywistość, ale tą, która wówczas miała miejsce (jego rezygnacja z leczenia i późniejsze następstwa tego). Powiedz przyjacielowi, że choroba jest mu dana po to, by umocnić jego wolę życia. Powiedz mu proszę, że upartość i 'obrażenie się' na chorobę nie pomoże mu. on musi zaakceptować siebie całego. To nie jest tak, że on sobie, a ciało sobie. on, jego umysł, jego hart ducha, jego słabe ciało i choroba są jednością. Jeśli zależy mu choć na jednym z tych elementów, to musi pogodzić się ze wszystkimi. Jego ciało, zdrowie nie jest idealne, ale czy to jest powód, żeby się od niego odwrócić? Czy nie kochamy dalej syna, który wpadnie w nałogi? Nie jest idealny. Ale liczy się to, że jest. Ja wierzę i czuję, że jeśli twój przyjaciel będzie walczył i pogodzi się z tym co go spotkało, to będzie poprawa. W ogromnej mierze to psychika wpływa na rozwój choroby.

Pozdrawiam. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Ci. Tylko się zastanawiam czy decyzja o nie leczeniu jest właśnie tą nie właściwą, czy może właśnie to już jest jakaś zmiana, która może wywołać zmianę przeznaczenia? Trudne to wszystko.;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lilith

przede wszystkim zorientuj sie, jak to wyglada czasowo. Wrozka widziala co widziala w czasie kiedy on jeszcze sie leczyl, czy w momencie kiedy postanowil zejsc z tej drogi i sie poddac? na ktorej drodze byl twoj przyjaciel w czasie wrozby? tam go zobaczyla wrozka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec, o tym, że przestanie ie leczyć myślał wcześniej, przed moją wizytą u wróżki. Na dodatek dochodzi dość dziwna sytuacja. Wróżka wspomniała o mojej koleżance, która miała wczęsnie "wojne" w życiu, ale teraz ma być lepiej. Tak, to prawda kumpela miała ciężkie rozstanie z byłym, ale teraz poznała przez przypadek innego chłopaka.Było to tak (nie wiem czy to ważne?), była na imprezie i zgubiła telefon komórkowy, chłopak go znalazł i zadzwonił do jej znajomych, odzyskała telefon, a w podziece się umówili na kawke. Rozmowa toczyłą się o mnichcach, medycynie naturalnej i o mnie (bywałam w Azji u mnichów) i chłopak ten opowiedział jej historię swojej choroby. Od 9 roku życia chorował i lekarze nie wiedzieli co mu jest, aż do momentu gdy na studiach dowiedział się o pewnym mnichu, udał się do niego, a mnich zdiagnozował borelioze (uwaga! na to samo jest chora osoba, której wróżka wywróżyła nieciekawa przyszłość), na dodatek mnich wyleczył tego chłopaka z tej choroby, co zreszta ponoć jest nie realne. W tym momencie czuje sie jak w nirealnym świecie i chyba mnie to przeraża. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer zmienił tytuł na Przepowiednia wróżki

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...