Skocz do zawartości

Pytanie o ciąże prośba!


ndrozdowski

Rekomendowane odpowiedzi

Na pytanie o ciąże u jednej dziewczyny wyszły karty

 

nauthiz odwróona

perthro odwrócona

tiwaz

sowilo

berkano odwrócona

 

wg kart jest czy nie jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, dwie różne interpretacje. Ja sobie też rozszerzyłem trochę spektrum i widziałem to perthro jako symbol macicy, a skoro jest w pozycji odwrotnej to nie doszło zapłodnienia bo leży koło nauthiz mimo, że jest jeszcze tiwaz jako męski symbol. Sowilo potraktowałem jako rozproszenie energii przy odwróconej berkano czyli żadna niechciana ciąża. Weles dlaczego tak to widzisz? Berkano sama w sobie w tej pozycji może mówić o niechcianej ciąży, ale przy takim rozkładzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ze nie jest. Powiem więcej Pan z którym ewent. mogłaby zajśc w ciażę moze miec obnizona zywotnośc lub ilośc plemników.

Z ciekawości zapytam, które runy wg ciebie o tym mówią? :>

 

Można i uznać, że się czepiam, bo:

1) wg mnie za dużo tych kart. Wystarczyłyby trzy i łatwiej byłoby je chyba zinterpretować;

2) proponuję, żeby pisać, jakie konkretnie pytanie postawiło się przy wyciąganiu run. Napisałeś co prawda, że jest to pytanie o ciążę, ale czy było to "jaka jest szansa, że ta dziewczyna jest teraz w ciąży?" czy było to inaczej sformułowane (np. wyłącznie luźna myśl "ciąża u X, czy to możliwe"? ;p)? Myślę, że formułowanie sensownych pytań jest bardzo ważne, żeby później dobrze odczytać przekaz.

 

Tutaj na ciążę najbardziej wskazują Sowilo i Tiwaz, pierwsze dwie runy mogą mówić nie tyle o samej ciąży, co o odczuciach dziewczyny, a odwrócone Berkano usunięcie ciąży, poronienie lub problem, jaki przyniesie pojawienie się dziecka.

Zależy od tego, jak konkretnie to pytanie brzmiało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo możliwe, że to ciąża urojona. Wtedy naudiz mówiłaby o takim silnym pragnieniu, a perdo o urojeniu.

 

Ja sowelo odebrałem jako nową energię, a berkano jako kobiece problemy podczas ciąży. Bóle, wymioty, huśtawki emocjonalne itd. - Głównie na tym się skupiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic ją nie boli, nie ma huśtawek ani wymiotów itd. Był seks przypadkowy z jednym człowiekiem na początku tego miesiąca, jeszcze nie ma miesiączki, ma nadejść podobno za chwilę moment, a karty postawiłem bo pewna więź mnie z tą kobietą łączy i jedynym problemem jest to czy będzie w ciąży czy nie. Karty postawiłem wczoraj. Ona uważa, że do zapłodnienia nie doszło, ale przy seksie bez zabezpieczenia wiadomo jak może być. Nie chcę mówić nic o teście więc dostaje pierdzielca siedząc cicho.

Edytowane przez ndrozdowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...