Jump to content

Wstępne informacje LEKTURA OBOWIĄZKOWA przed utworzeniem portretu

NeoNówka
 Share

Recommended Posts

Witam serdecznie wszystkich zainteresowanych pogłębianiem wiedzy o Tarotowym Portrecie Psychologicznym.

Dział ma służyć nauce i wymianie doświadczeń tylko i wyłącznie w temacie Tarotowego Portretu Psychologicznego.

Każdy obowiązany jest samodzielnie sporządzić swój portret oraz go zinterpretować i dopiero wówczas mogą interpretować go inni.

Wszelkie prośby o sporządzenie i interpretację portretu nie będą akceptowane w żaden sposób i nie będą dopuszczane do publikacji.

Konstrukcja i wstępne informacje zamieszczone są tutaj:

http://www.ezoforum.pl/portret-psychologiczny/32050-portret-psychologiczny.html

Jeżeli stwierdzicie, że konieczne jest stworzenie tematu, który będzie od początku poruszał problem samej konstrukcji portretu, ja jestem otwarta na tego typu propozycje.

Czy uważacie, że lepiej byłoby tworzyć tematy w formie np pozycja pierwsza mag i tu omawianie tej Karty na danej pozycji, czy lepiej ogólnie np pozycja pierwsza i tam rozmowy o wszystkich Kartach po kolei?

wydaje mi się, że opcja pierwsza jest bardziej przejrzysta, pomimo tego, że będzie więcej postów

pod każdą pozycją, np pozycja pierwsza mag mogłyby się tworzyć rozmowy, dyskusje, z których wszyscy uczestnicy mogliby podzielić się swoimi spostrzeżeniami na dany temat

Zdecydowanie jestem za pierwszą opcją.

Będzie to zdecydowanie wygodniejsze i łatwiej będzie można odnaleźć daną kartę na danej pozycji :)

Popieram ten pomysł, niemniej jednak zdecydowanie brakuje mi tutaj kart odwróconych, a z tego co wiem mają również kluczowe znaczenie w portrecie...

z tym, że jak na razie widzę więcej czytających niż udzielających się w dyskusji. Czy sądzicie, że większą mobilizacją do rozmów byłoby ograniczenie możliwości czytania i pisania tylko dla super userów?

Muszę przyznać, że bardzo mnie smuci fakt, że tak mało użytkowników bierze czynny udział w interpretacji portretu... hmm... czemu? czyżby brak zainteresowania? :mutny:

Miło by było zobaczyć większą ilość uczestniczących i ich interpretację...:placze:

• Like 1

Sadząc po ilości odwiedzin poszczególnych wątków jest więcej czytających. Może jednak Ktoś dołączy do dyskusji o Kartach?

Skończymy pozycje pierwszą i może byśmy się wzięły za coś bardziej problematycznego? Może powiedzcie, która pozycja sprawia najwięcej kłopotów i wspólnie bysmy ją przerobili.

Ok, chętnie :)

Coś monika88 wspominała, że przydałoby się omówić pozycje odwrócone... hmm...od siebie mogę dodać, że pozycja 4 jest na ogół dość problematyczna, bo przedstawia lęki i kompleksy często nieuświadamiane...

co Wy o tym myślicie?

w sumie jeśli chcesz Patsy to poruszaj problem odwróconych. Byle nie porządek był w wątkach tematycznie, a pozycje odwrócone są jak najbardziej wskazane.

patsy super, że dołączyłaś do nas :)):jupi:

Ja jestem jak najbardziej za odwróconymi... musimy tylko wyraźnie zaznaczyć w danym wątku, że konkretna informacja, tyczy się karty odwróconej czyli takiej, która występuje 2 razy w danym portrecie (od pozycji 1 do 6):_kwadr:

Patsy ale w portrecie jeśli Karta pojawia się 2 razy traktujemy ją jako odwróconą.

ja zawsze rozkladam z jednej talii,wiec nie moga sie karty powtorzyc,nie slyszalam o tym:)