Skocz do zawartości

proszę o określenie karmy:)


kitka123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam sedecznie ,

Czy ktos ma chwilunię czasu aby określić karme dla 2 osób ?

Bardzo proszę:)

córka -mama

23.05.1979 oraz 18.01.1955

Z góry pięknie dziekuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne

Witam :)

 

Czekałaś dość długo, więc nadrabiam :)

 

Ogólnie relacje numerologicznej liczby 3, a więc może być to dobra relacja pod warunkiem, że razem wspólnie się wspieracie i staracie się działać pozytywnie na siebie.

Jest to relacja karmiczna, w której mama może sprawiać trudności córce. Sama wibracja, z jaką wpływa na córkę 9/18 pokazuje, że może mieć zły wpływ, czasem może nawet mieszać w głowie, powodować komplikacje w życiu, a także może mieć wpływ na zmianę zdania córki. Wibracja ta oznaczać może osobę, która może posługiwać się władzą by służyć innym lub ich wykorzystywać, czasem nieświadomie.

Natomiast córka na takie zachowanie matki może reagować odczuwaniem przymusu dźwigania ciężaru na swych barkach, ale posiada ona umiejętność stawiania czoła problemom i umiejętność akceptacji tego, co niesie los, gdyż rozumie głęboki sens tych doświadczeń. Ponadto córka ma umiejętność dyplomatycznego dostosowywania się do zachowań matki, co może załagadzać, ale jeśli będzie zła może pokazać matce pazury poprzez wywoływanie kłótni, czasem kolorowania dla świętego spokoju.

 

Takie tu występują powiązania karmiczne dla tej relacji.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

ja tez bym poprosila..to dla mnie bardzo wazne

Ja - kobieta 13.05.1987

i moja partnerka, swiezo po rozstaniu, po ciezkim zwiazku... ona - 13.07.1984.

;/ czy to mialoby jeszcze sens?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...