Jump to content

Kłótnia, taniec, piersi, autobusy, narkotyki, tarot, runy


Guest dubel_agent
 Share

Recommended Posts

Guest dubel_agent

Witajcie,

 

Proszę o pomoc przy interpretacji snu ponieważ mam parę wątpliwości.

 

Śniło mi się, że przyjechałem wraz ze znajomym do jego szefa ponieważ on chciał dopełnić jakichś formalności. Znaleźliśmy się w hali, podaliśmy sobie wszyscy serdecznie dłonie i nagle znalazłem się na zewnątrz. To była działka w kształcie kwadratu, z domem po środku i chodnikiem dookoła.

 

Znajomy, z którym przyjechałem stał z dziewczyną przede mną - wyglądali na parę i zaczęli się kłócić. Ja siedziałem na ławce za nimi i tylko słuchałem. Wyszło na to, że się rozstali bo po chwili on zniknął, a ja zacząłem z tą dziewczyną tańczyć. Wyglądało to na walca przy czym jedną rękę momentami kładłem na jej piersi. Miękkiej, przyjemnej i nie małej piersi. Przyspieszaliśmy z każdym krokiem. Dziewczyna ta była bardzo ładna i się do mnie serdecznie uśmiechała i sprawialiśmy wrażenie, że się dogadujemy.W pewnym momencie zobaczyłem ciąg autobusów jeden za drugim i każdy pusty, które stały wzdłuż ulicy przed posesją.

 

Po pewnym czasie znalazłem się w jakiejś auli wraz z kolegą i zażywaliśmy narkotyki (paliliśmy przez fifkę). Chciał mi pokazać jakąś historyjkę. Na ekranie monitora miał wyświetlone rozstawione w trzech rzędach karty tarota, które były nie odkryte i powiedział abym kliknął na trzy karty i dowiem się, że niezależnie od tego jakie karty wybiorę to one zawsze potwierdzą słuszność opisanej w internecie historii.

Na tej auli pojawiła się jakaś kobieta i próbowała mnie schwytać, sprawiała wrażenie kogoś bardzo potężnego, a w głowie czułem jedynie hasło runy, gdy przed nią uciekałem.

 

Nie byłem pod wpływem jakichkolwiek środków gdy moja głowa generowała takie obrazy. Sam jestem zaskoczony, że potrafię coś takiego stworzyć.

 

Mam wątpliwości co do tańca. Mam jakiś sennik, w którym jest napisane, że tańcząc z kimś dokonam niewłaściwego wyboru. Do tego taniec odnosi się do relacji erotycznej więc pomiędzy mną, a kobietą i mam zagwostkę bo nie miałbym nawet jakiego wyboru dokonać bo kontaktuje się tylko z jedną dziewczyną :).

Edited by dubel_agent
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...