Jump to content

Czakra serca, a dłonie

Asper
 Share

Recommended Posts

Witam. Od dłuższego czasu przy medytacji z czakrami, gdy dochodzę do czakry serca - stymulując ją, odczuwam jakby w okół dłoni i przedramion zbierała mi się energia. Jakby zaczynała wrzeć i szybko się poruszać w stronę od skóry na zewnątrz i z powrotem (odczucie lekkich szpileczek).

Chciałem zapytać, czy czakra serca jest powiązana w jakiś sposób z tamtymi rejonami i co owe wrażenia mogą oznaczać.

Pozdrawiam serdecznie,

M.

witam 4czakra jest powiązana z rekami tworząc tzw krzyż z opisu moze wynikac ze masz zblokowane meridiany które pod wpływem medytacji otwieraja sie i energia krazy swobodnie powodujac te objawy proponowałbym do medytacji dodać zdanie moje merydiany rak sa otwarte i energia bez przeszkód w nich krąży, powinno pomóc

Tak potwierdzam ,Palec Serdeczny ma Związek z Nerkami ,Które z kolei wytwarzają Adrenalinę Do Mózgu , a Z Mózgu poprzez system Nerwowy ( w CHinach Meridiany) Dochodzą te wibracje ,które odczówamy jako Uczucie Strachu ,Obaw i Zniechęcenia Do Życia (Depresja) ,Lecz Wystarczy Nieco Pracy Nad Sobą,Nad swoimi Uczuciami, w Przekrztałcenie Strachu W Radość -za pomocą słuchania ładnej muzyki ,oglądania dzieł sztuki,komedii w tv. lub na video ,uśmiechania się do swojego odbicia w lustrze ,Specjalnych układów palców z Jogi (tzw. MUDRY)...

Krótko - Uszy tworzą Związek z Nerkami =Sąsiadujący organ Nadnercza = Wytwarza i Przesyła = Systemem Nerwowym Chormony Strachu (Adrenalina) ,lub Chormony Radości (Endorfiny) Do Mózgu a z Mózgu Odpowiednio Przetworzone PRZECHODZĄ= SYSTEMEM NERWOWYM dO SERCA I ODCZUWAMY TO JAKO SILNĄ EMOCJĘ. które mają wpływ na nasze zachowanie,myślenie i organy wewnętrzne.