Skocz do zawartości

Rytual ochronny przed drugim czlowiekiem


martaqq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie odnosnie rytualu ochronnego jednak nie przed bytami a przed drugim czlowiekiem.

Nie jestem zbyt zaawansowana magicznie jednak potrzebuje czegos zeby druga osoba o mnie zapomniala i mnie nie nachodzila. Czlowiek ten jest chory psychicznie i potrzebuje czegos co wzmocni ''niemagiczne'' sposoby radzenia sobie w tej sytuacji.

Prosze o pomoc, pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem polega na tym ze nie mam dowodow, spotkalam tego mezczyzne 2 miesiace temu rozmawialam z nim 1 minute i powiedzialam ze nie jestem nim zainteresowana a teraz mnie sledzi, robi gluche telefony,wypytuje o mnie co jeszcze nie jest podstawa.

 

Czy jest jakis sposob zeby zerwac z nim jakies wiezi karmiczne, tak zeby sie odczepil?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakis sposob zeby zerwac z nim jakies wiezi karmiczne, tak zeby sie odczepil?

 

Podejrzewam ze nie chodzi w tym wypadku o zadne wiezi karmiczne,jak juz po prostu mu sie spodobalas,ale nie jest to podstawa do nachodznia Cie.

Nie wiem w jakim stopniu zajmujesz sie Magia,dlatego podam prosty sposob co zrobic,zeby ten pan sie odczepil od Ciebie,ale tak zeby mu sie zadna krzywda nie stala.

Bedziesz potrzebowac do rytualu nastepujace przedmioty:

-jedna czarna swieca

-jedna biala swieca

-jedna fioletowa swieca.

-gwozdz

-2 kartki papieru i dlugopis lub pioro

-kadzidla

-miseczka z woda nieuzwana nigdy do innych celow.

 

Rytual wykonuje sie gdy ksiezyc ubywa,najlepiej wieczorem.Najpierw na jednej kartce rysujesz krag i piszesz w srodku swoje imie.Na drugiej,mniejszej kartce rysujesz dwa symbole ludzkie,jeden rezprezentuje Ciebie drugi osobe od ktorej chcesz sie uwolnic.Nie jest wazne czy narysujesz to ladnie czy brzydko,chodzi o sama intencje czyli chec zerwania z nim kontaktu.

Na bialej swiecy musisz wyryc swoje imie gwozdziem,na czarnej jego imie,na fioletowej imie najlepiej Michala Archaniola.

Przystepujemy do rytualu.

Pierwsza kartke z Twoim imiemiem i kregiem stawiasz na srodku stolu.W srodek kregu stawiasz biala swiece,na linii kregu fioletowa swiece.Nieco obok kladziesz druga kartke,z symbolami ludzkimi reprezentujacymi Ciebie i jego,a na tej kartce stawiasz czarna swiece.

Najpierw zapalasz biala swiece,nastepnie fioletowa i czarna.W momencie gdy czarna swieca wypali sie do polowy bieszesz kartke na ktorej stoi swieca.Jest to najwazniejszy moment rytualu,musisz z calej sily skoncentrowac sie na checi zerwania jakichkolwiek kontaktow z tym czlowiekiem,po czym musisz przedrzec kartke na dwie czesci tak aby dwie sylwetki bylo oddzielone od siebie.Kartke ze swoja podobizna kladziesz do kregu pod biala swiece,natomiast druga czesc z podobizna przesladowcy odpalasz od czarnej swiecy,po czym wrzucasz ja do miseczki z woda wypowiadajac przy tym swoja intencje.Mozesz powiedziec cos w stylu ,,nie chce miec z Toba zadnego kontaktu,daj mi spokoj i przenies sie stad jak najdalej,tak jak woda wedruje po swiecie.Nastepnie czekasz az zostanie maly kawalek swiecy,wtedy gasisz ja w miseczce z woda wypowiadajac jeszcze raz intencje.

Bialej i fioletowej swiecy pozwalasz aby sie spokojnie wypalily do konca,natomiast resztki czarnej i popiol z kartki wrzucasz do rzeki potoku lub strumienia.

Pozostalosci z bialej i fioletowej swiecy oraz kartke z kregiem i ze swoja podobizna,zawijasz w biay papier i powinnas nosic ja przy sobie az zaklecie sie wypelni,a moze to potrwac od kilku dni do kilku tygodni.Gdy juz bedzie po wszytkim,resztki zakopujesz w ziemi oddajac jej swoja spelniona intencje.

Sposob ten jest o tyle dobry ze nikomu sie zadna krzywda nie stanie,sa oczywiscie jeszcze inne metody ale...bardziej skomplikowane,i hmm...bardziej dotkliwe w skutkach dla przesladowcy,ale ten powinien wystarczyc.

To chyba tyle :) powodzenia zycze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...